Obchodný zástupca / zástupkyňa pre Žilinský kraj

Lindström, s.r.o.

Žilinský kraj, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Martin, okres Námestovo, okres Žilina, okres Považská Bystrica, okres Púchov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj služby servisného prenájmu rohoží v pridelenom regióne.
Vyhľadávanie obchodných príležitostí, získavanie
nových klientov a budovanie dlhodobých obchodných vzťahov.

Stabilná práca pre rešpektovaného lídra na trhu
Zázemie silnej medzinárodnej spoločnosti
Služobné auto aj na súkromné účely a dovolenky v zahraničí
Telefón
Notebook, internet
Motivujúci bonusový systém
Stabilná pracovná doba
Pravidelné interné a externé školenia
Teambuildingové akcie a celofiremné akcie niekoľkokrát ročne

Informácie o výberovom konaní

Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
Samostatné plánovanie návštev a pracovného času
Prezentácia spoločnosti a vypracovanie cenových ponúk
Podpisy zmlúv o servisnom prenájme
Precízny a včasný reporting
Tvorba databázy klientov v systéme CRM

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

S nami sa staneš súčasťou našej globálnej rodiny Lindström, s viac ako 5.000 Lindströmermi pracujúcimi v 24 krajinách. Budeš pracovať vo firme, ktorá sa zameriava na udržateľný rozvoj podnikania.

So 175-ročnými skúsenosťami v textilnom priemysle ponúkame širokú škálu služieb od prenájmu pracovných odevov, rohoží, reštauračných a hotelových textílií až po priemyselné utierky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2706192  Dátum zverejnenia: 28.8.2016