Chyžná

Lindner Hotel Gallery Central Bratislava****

Miesto práce
Metodova 4, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- upratovanie hotelových izieb podľa Lindner štandardov
- prezliekanie posteľnej bielizne
- vysávanie izieb a spoločných priestorov
- utieranie prachu
- čistenie sociálnych a hygienických zariadení na izbách, dopĺňanie hygienických potrieb
- vysýpanie smetných košov
- dodržiavanie pokynov manažéra

Práca na smeny: pracovná doba od 08:00 - 16:30 hod. 5 dní v týždni
Práca zahŕňa aj sviatky a víkendy.

• Zázemie stabilnej, expandujúcej a inovatívnej spoločnosti, ktorá bola založená v roku 1959 architektom Otto Lindnerom
• Zvýhodnené zamestnanecké ceny pre zamestnancov & priateľov
• Bezplatné stravovanie v zamestnaneckej reštaurácii
• Poskytovanie uniformy a jej čistenia
• Ďalšie zaujímavé benefity spoločnosti Lindner Hotels & Resorts

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2017 (ostáva ešte 31 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zmysel pre poriadok
- zodpovednosť a spoľahlivosť

LINDNER Hotels & Resorts
Nielen lepší. Iní.

Sme rodinný podnik a hrdo stojíme za službami poskytovanými v našich hoteloch už od roku 1959. Prevádzkujeme 37 prestížnych hotelov v Nemecku, Rakúsku, Belgicku, Švajčiarsku, Španielsku, Českej Republike a Slovenskej republike.

V hoteli Lindner Hotel Gallery Central ponúkame štýlovo atraktívne izby a apartmány s úžasným výhľadom na mesto a výber skvelých jedál v našej hotelovej reštaurácii.

Hotel Lindner Hotel Gallery Central má k dispozícii 3 konferenčné miestnosti s kapacitou až 200 osôb a banketovými možnosťami až pre 250 osôb na profesionálne konferencie a individuálne podujatia. Výnimočným prvkom pre malé stretnutia s účasťou maximálne 10 osôb je exkluzívna konferenčná miestnosť na 13. poschodí s fantastickým výhľadom na mesto.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Central Hotel Management, s.r.o.
Metodova 4
821 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Šarlota Horňáková
E-mail: poslať životopis
ID: 2420125   Dátum zverejnenia: 12.5.2017