Rezervačný agent / Reservations agent

LINDNER HOTEL Bratislava ****

Miesto práce
Metodova 4, Bratislava
Termín nástupu
upon agreement
Mzdové podmienky (brutto)
from 850,00 € gross

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• assist customers with planning and making hotel room reservations
• work with customers to plan out the duration of their stay and send booking confirmations
• providing customer service support, manage telephone and email enquiries in a prompt and professional manner
• responsible for keeping accurate records about customer bookings, payments, and any additional information that hotel staff might need when interacting with a guest
• maintain a thorough understanding of the hotel facilities and building solid relationships with each customer based on trust, honesty and a sincere desire to earn their loyalty

- Special rates for Employees and their Family&Friends
- Free staff meals
- Attendance bonus, Birthday bonus
- Culture&sport allowance
- In-House Experience program
- Other interesting benefits of L!NDNER Hotels & Resorts

The right candidate should be communicative with client-oriented approach.
Speaking fluent English is a "must".

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hospitality industry, Administration

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

• operational experience with reservations is advantage
• knowledge about tourism desirable
• comfortable with using general IT applications (especially MS Office), OPERA system- advantage

Lindner Hotel Group je rodinná hotelová spoločnosť so sídlom v Düsseldorfe a portfóliom viac ako 30 hotelov v siedmich európskych krajinách.

Prevádzkujeme dve vysokokvalitné hotelové značky, z ktorých obe reprezentujú pôžitok a teplo domova: Lindner Hotels&Resorts a me&all hotels. Lindner Hotels&Resorts sú samostatné obchodné a rezortné hotely s vynikajúcimi službami. Naše hotely me&all sa vyznačujú butikovým charakterom, inovatívnou technológiou a neformálnym štýlom.

Na ceste svojej internacionalizácie a ďalšieho rastu vstúpil Lindner Hotel Group do strategickej spolupráce s Hyatt Hotels Corp. Väčšina nehnuteľností Lindner sa postupne stáva súčasťou kolekcie JdV by Hyatt, značky, ktorá predstavuje živé, nezávislé hotely plné energie, ktoré sú odrazom svojho okolia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2076241  Dátum zverejnenia: 15.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: from 850,00 € gross