Technik / Údržbár

Lindner Hotel Gallery Central Bratislava****

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
od 850

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za údržbu

- údržbárske práce v rámci hotela (hotelové izby, reštauračné priestory)
- odstraňovanie vzniknutých závad a nedostatkov, vykonávanie drobných inštalatérskych, maliarskych a natieračských prác potrebných na udržiavanie chodu systémov v hoteli
- zodpovedný za záznamy do prevádzkových denníkov a iné zverené hodnoty
- zodpovedanie za čistotu svojho pracovného prostredia a plnenie Lindner štandardov
-výkon ostatných činností podľa pokynov nadriadeného zamestnanca

Požadujeme:
- vzdelanie technického charakteru
- práca na PC
- všeobecný prehľad voda/elektrina/plyn
- prax z technickej správy a údržby budov veľkou výhodou
- vodičský preukaz B
- angličtina na komunikativnej úrovni výhodou

• Zázemie stabilnej, expandujúcej a inovatívnej spoločnosti, ktorá bola založená v roku 1959 architektom Otto Lindnerom
• Zvýhodnené zamestnanecké ceny pre zamestnancov & priateľov
• Stravovanie v zamestnaneckej reštaurácii
• Poskytovanie uniformy a jej čistenia
• Vzdelávanie a kariérny rast
• Ďalšie zaujímavé benefity spoločnosti Lindner Hotels & Resorts

Prosíme Vás o zaslanie životopisu v SLOVENSKOM alebo ANGLICKOM jazyku. Do predmetu správy prosím uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v Lindner Hotel Gallery Cental. V prípade, že "spĺňate" horeuvedené požiadavky, budeme Vás telefonicky kontaktovať, v opačnom prípade Vaše osobné údaje nebudú použité vo výberovom procese na túto pozíciu a budú v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z.O ochrane osobných údajov skartované.

Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý
Fakturácia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Komunikatívnosť a flexibilita
• Chuť a ochota pracovať v službách
• Odolnosť voči stresu
• Schopnosť komunikácie so zákazníkmi

LINDNER Hotels & Resorts
Nielen lepší. Iní.

Sme rodinný podnik a hrdo stojíme za službami poskytovanými v našich hoteloch už od roku 1959. Prevádzkujeme 37 prestížnych hotelov v Nemecku, Rakúsku, Belgicku, Švajčiarsku, Španielsku, Českej Republike a Slovenskej republike.

V hoteli Lindner Hotel Gallery Central ponúkame štýlovo atraktívne izby a apartmány s úžasným výhľadom na mesto a výber skvelých jedál v našej hotelovej reštaurácii.

Hotel Lindner Hotel Gallery Central má k dispozícii 3 konferenčné miestnosti s kapacitou až 200 osôb a banketovými možnosťami až pre 250 osôb na profesionálne konferencie a individuálne podujatia. Výnimočným prvkom pre malé stretnutia s účasťou maximálne 10 osôb je exkluzívna konferenčná miestnosť na 13. poschodí s fantastickým výhľadom na mesto.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Metodova 4
821 08 Bratislava
ID: 1487225   Dátum zverejnenia: 20.3.2017