Housman

Central Hotel Management s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
plat dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Podieľanie sa na efektívnom plnení denných pracovný úloh na oddelení housekeepingu
- Vynášanie objemného tovaru a pracovných prostriedkov do jednotlivých skladov
- Vynášanie, znášanie a triedenie hotelovej posteľnej bielizne, uterákov a závesov
- výpomoc pri upratovaní verejných priestorov
- flexibilná pracovná doba, hlavne pondelky, stredy a piatky (niektoré víkendy)

• Zázemie stabilnej, expandujúcej a inovatívnej spoločnosti, ktorá bola založená v roku 1959 architektom Otto Lindnerom
• Zvýhodnené zamestnanecké ceny pre zamestnancov & priateľov
• Stravovanie v zamestnaneckej reštaurácii
• Poskytovanie uniformy a jej čistenia
• Vzdelávanie a kariérny rast
• Ďalšie zaujímavé benefity spoločnosti Lindner Hotels & Resorts

Prosíme Vás o zaslanie štruktúrovaného životopisu v SLOVENSKOM jazyku. Do predmetu správy prosím uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v Lindner Hotel Gallery Central. V prípade, že spĺňate požiadavky na kandidáta uvedené v tomto inzeráte, budeme Vás kontaktovať a tešíme sa na osobné stretnutie s Vami!

Už vopred sa ospravedlňujeme tým kandidátom, ktorých do výberu nezaradíme a nebudú teda prizvaní na pohovor. Našou snahou je pozývať iba takých kandidátov, ktorí čo najviac spĺňajú naše firemné predstavy o vhodnosti na danú pozíciu, za akceptáciu čoho Vám rovnako vopred ďakujeme.

V prípade, že Vás nekontaktujeme, Vaše osobné údaje nebudú použité vo výbere na túto pozíciu a v databáze uchádzačov o zamestnanie a budú skartované v zmysle zákona.

Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- fyzická zdatnosť
- flexibilita
- chuť pracovať
- dochvíľnosť
- ochota pomáhať kolegyniam na oddelení

L!NDNER Hotels & Resorts
Nielen lepší. Iní.

Sme rodinný podnik a hrdo stojíme za službami poskytovanými v našich hoteloch už od roku 1959. Prevádzkujeme 37 prestížnych hotelov v Nemecku, Rakúsku, Belgicku, Švajčiarsku, Španielsku, Českej republike a Slovenskej republike.

L!NDNER HOTEL GALLERY CENTRAL Bratislava Vás privíta na streche nákupného centra Central v dizajne zeleného parku, v atmosfére dobrej nálady a s vynikajúcimi konferenčnými možnosťami. Ponúkame stolovanie, oddych a pôžitok a vždy tak trochu aj vkusnú prehliadku mesta. Či už na jedinečnej reštauračnej terase s výhľadom na park, alebo v Outlook Bar&Lounge na 13. poschodí so skvelým výhľadom na mesto a Bratislavský hrad.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1467983  Dátum zverejnenia: 22.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: plat dohodou