Store Manager Lindex

Lindex Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Vajnorská 100, Bratislava
Termín nástupu
20.11.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu predajňu v SC Polus Bratislava hľadáme Store Managera (vedúceho predajne).

Ponúkame:
  • Škandinávsku atmosféru (teda príjemnú, otvorenú, priateľskú)
  • Skvelú módu (pre zamestnancov samozrejme so zľavou)
  • Možnosť kariérneho rastu (50% zamestnancov hlavnej kancelárie sú bývalí zamestnanci obchodov)
  • Zodpovedajúce platové ohodnotenie
  • Možnosť zúčastniť sa zaujímavých projektov v Českej republike aj v zahraničí
  • Príspevok na stravovanie a kurzy angličtiny
  • Veľa rôznych školení
  • Bonusy z tržieb

A koho hľadáme? Nepotrebujeme mnohoročnú prax na rovnakých pozíciach, ani plynulú angličtinu (stačí nám komunikatívna úroveň) a ani VŠ vzdelanie. Hľadáme niekoho, kto má rád módu, rád sa učí novým veciam, baví ho stretávať sa s ľuďmi (či už pri predaji zákazníkovi alebo pri spolupráci s celým tímom ). Naši Store manageri sú najčastejšie mladí ľudia po škole, rovnako ako aj mamičky po materskej dovolenke či ľudia s dlhoročnou praxou. Veríme totiž, že naším Store managerom môže byť ktokoľvek, kto má nadšenie, náboj, chuť a nebojí sa nových vecí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Spoločnosť Lindex podporuje a inšpiruje ženy už viac ako 65 rokov a v súčasnosti prevádzkujeme online obchod na 34 rôznych trhoch a 450 kamenných predajní v 19 rôznych krajinách. Snažíme sa podporovať a inšpirovať nielen ženy, ktoré nosia naše oblečenie, ale aj všetkých, ktorí sa podieľajú na jeho výrobe a predaji. Aj preto je jedným z našich záväzkov dodržiavať ľudské práva v celom našom reťazci. Viac informácií o nás, našich hodnotách a cieľoch nájdete na stránke about.lindex.com/sk/o-nas/ .

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Alexandr Pec
E-mail: poslať životopis
ID: 2780492  Dátum zverejnenia: 25.10.2016