Predajca prenájmov a jazdenej manipulačnej techniky a správca regionálnej požičovne manipulačnej techniky

Linde Material Handling Slovenská republika s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
čo možno najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponuka prenájmov techniky a predaj jazdenej manipulačnej techniky. Správa regionálnej požičovne manipulačnej techniky, sledovanie vyťaženosti, obmena a dopĺňanie stavu, zodpovednosť za technický stav, príprava nájomných zmlúv, aktualizácia cenníkov, aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov v regióne. Budovanie a rozvoj obchodných vzťahov.

Motivačný plat, možnosť sebarealizácie.
Práca v expandujúcej zahraničnej firme s mladými zamestnancami.

Písomné žiadosti s profesijným štruktúrovaným CV posielať e-mailom. Vybratí uchádzači na základe písomných materiálov budú pozvaní na osobný pohovor. Oslovení budú iba uchádzači spĺňajúci všetky požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Bydlisko v regióne BA minimálne SŠ vzdelanie technického smeru, prax na podobnej pozícii, znalosť AJ alebo NJ, práca s PC na užívateľskej úrovni, obchodné zručnosti, organizačné, komunikačné a prezentačné schopnosti, cieľavedomý, vytrvalý a samostatný, vodičský preukaz sk.B.

Linde Material Handling Slovenská republika s.r.o. je medzinárodná spoločnosť, ktorá ponúka komplexnú ponuku produktov a služieb, zahŕňajúcu nízkozdvižné a vysokozdvižné vozíky, náhradné diely, regálové systémy na mieru, poskytuje autorizovaný servis vozíkov, komplexné služby a poradenstvo v oblasti manipulačnej techniky, navrhuje optimalizáciu flotily a logistické riešenia.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 39449  Dátum zverejnenia: 10.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou