Špecialista reportingu a controllingu

Linde Material Handling Slovenská republika s.r.o.

Miesto práce
Nozdrkovce, Trenčiansky kraj, Trenčín
Termín nástupu
01.09.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava pravidelných mesačných reportov pre materskú spoločnosť podľa medzinárodných účtovných štandardov
- Účasť na príprave ročného plánu, forecastu, strednodobého plánu, ako aj kontrola
ich realizácie a odchýlok
- Analýza efektívnosti a ziskovosti produktov a predajných aktivít
- Priebežná analýza výsledkov spoločnosti, odporúčania optimalizácie nákladov
- Príprava finančných analýz a správ pre interné potreby firmy
- Hľadanie riešení na optimalizáciu ziskovosti firmy
- Spolupráca pri tvorbe interných procesov
- Podpora pri vedení účtovníctva

Práca v expandujúcej zahraničnej firme s mladým kolektívom. Školiaci program zameraný na profesionálny a osobnostný rast. Sociálny program podľa podmienok spoločnosti.

Písomné žiadosti spolu s profesným CV posielať e-mailom na uvedenú adresu. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - expert
Podvojné účtovníctvo - expert

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - expert
Microsoft Excel - expert
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý

- Minimálne 2-ročné skúsenosti s prácou na podobnej pozícii
- Vedomosti a skúsenosti v oblasti financií a účtovníctva
- Výborná znalosť anglického jazyka - plynule slovom aj písmom (aktívna komunikácia s materskou firmou v AJ)
- Výborná znalosť balíka MS Office (najmä Excel)
- Skúsenosti v práci so systémom NAVISION výhodou
- Schopnosť analytického myslenia a hľadania riešení
- Presnosť, precíznosť, dôslednosť, systematickosť, dodržiavanie termínov, dobrá organizácia vlastnej práce

Vedúca značka koncernu KION, predaj a servis vysokozdvižných vozíkov LINDE.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Nozdrkovce 1798
911 04 Trenčín
ID: 26599   Dátum zverejnenia: 12.10.2016