Servisní technik manipulační techniky Velké Bílovice/ČR

Linde Material Handling Česká republika s.r.o.

Česká republika, 691 02 Velké Bílovice, Podivínská ulice, Jihomoravský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
01.12.2016 nebo dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V současné době hledáme vhodné kandidáty na pozici servisní technik manipulační techniky pro dílenský servis pobočce ve Velkých Bílovicích, která je nyní ve výstavbě.

Vaším úkolem bude provádění, repasí, oprav a údržeb manipulační techniky (elektro/spalovací motor), jejich příprava na pronájem a prodej.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• moderní pracovní prostředí v nově postavené pobočce,
• zaškolení, možnost odborného vzdělávání,
• firemní benefity: skupinové kurzy AJ, výběr ze široké nabídky zaměstnaneckých benefitů „Cafeteria“ (např.: stravenky, 1 týden volna navíc, pojištění proti škodě způsobené zaměstnavateli, poukázky na dovolenou, očkování, lékařské prohlídky, životní pojištění, sick day aj.), školení pro získání osvědčení k řízení manipulační techniky.

Informace o náboru

V odpovědi na inzerát zasílejte motivační dopis a životopis. Vybraní zájemci budou pozváni k ústnímu pohovoru.
Se zaslanými údaji bude zacházeno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Automechanik, autoelektrikář, opravář strojů a zařízení, apod.,

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• SŠ/vyučen v oboru automechanik, autoelektrikář, opravář strojů a zařízení, apod.,
• aktivní přístup k práci,
• schopnost samostatné práce, ochotu učit se,
• částečná znalost AJ nebo NJ výhodou,
• manuální zručnost,
• technické myšlení.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Už dávno jsme se rozhodli nebýt průměrnou firmou a nabízíme prémiové produkty a služby v oblasti manipulační a skladovací techniky.

Máte aktivní přístup k práci a zájem se dále odborně vzdělávat? Staňte se i Vy součástí týmu LINDE Material Handling Česká republika s.r.o.

V současné době hledáme nové kolegyně / kolegy pobočky a servisního centra pro repase manipulační techniky pro střední a východní Evropu se sídlem ve Velkých Bílovicích, které je nyní ve výstavbě.
Další důvody, proč u nás pracovat naleznete na: http://www.linde-mh.cz/prace-a-kariera.asp?z=1

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 2810185  Dátum zverejnenia: 14.11.2016