Technik pre tlakové a plynové zariadenia

Linde Gas s. r. o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 400 EUR/mesiacprémie kvartálne, 13. mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Realizácie výstavby, oprav a servisu technických zařízení Linde Gas s.r.o. podľa vnútorných predpisov a platných noriem
Servis vyhradených plynových a tlakových zariadení vrátane kryogénnych zariadení Linde Gas s.r.o.
Príjem servisných zákaziek a zistenie ich realizácie
Zaistenie náhradných dielov
Spolupráca so subdodávateľmi ​na jednotlivých zákazkách
Pravidelná komunikácia s externými ale aj internými zákazníkmi

Stabilné zamestnanie a zázemie silnej medzinárodnej spoločnosti
Širokú škálu zamestnaneckých benefitov
Zaujímavú pracovnú náplň
Kratšiu pracovnú dobu - 37,5 hodín týždenne

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

Stredoškolské vzdelanie technického smeru
Oprávnenie pro montáže a opravy vyhradených tlakových a plynových zariadení
Platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti podľa §16 vyhlášky č.508/2009 Z.z. je výhodou
Samostatný a aktívny prístup k práci
Znalosť práce na PC
Vodičský preukaz sk. B a ochota pravidelne cestovať v rámci prideleného regiónu

Naša spoločnosť patrí do koncernu Linde plc - jedného z najväčších dodávateľov technických plynov vo svete.

Linde Gas s.r.o. ponúka produkty, ktoré pokrývajú veľkú škálu aplikácii: v priemysle, potravinárstve, medicíne, ochrane životného prostredia, vo výskume a vývoji. Aplikačné technológie, servis poskytovaný špecialistami a široký sortiment plynov a hardwaru.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4567346  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac