Referent / Referentka zákazníckeho centra

Linde Gas s. r. o.

Miesto práce
Tuhovská 3, Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
01.08.2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do centrály Linde Gas k.s. v Bratislave hľadáme referenta / referentku
na zákaznícke centrum.
Pracovná pozícia je obsadzovaná na dobu určitú,
zastupovanie počas MD.

Náplň práce:
- administratívna podpora pre kreditného manažéra,
- administratívne práce pre pracovníkov predajných centier
(vedúci predajných centier, obchodní zástupcovia),
- poskytovanie všeobecných informácií zákazníkom,
- aktualizácia kmeňových dát zákazníkov, sledovanie platnosti
obchodných zmlúv,
- riešenie fakturačných reklamácií (faktúry, stav fľašových produktov,
dodacie listy, množstvá, ceny, produkty a iné),
- odsúhlasovanie stavov fľašových produktov a vykonávanie odpisov
fľašových produktov,
- odsúhlasovanie saldo konta zákazníkov a vystavovanie dobropisov,
- zasielanie materiálov (prospekty, opisy faktúr),
- údržba štandardného cenníka technických plynov v SAPe,
- vytváranie kvartálneho reportu o stave zmluvných cien,
- na požiadanie príprava špecifických zostáv,
- vypracovanie reportov a štatistík pre obchodné oddelenie a vedenie
spoločnosti,
- evidencia zmlúv, zložiek zákazníkov v archíve,
- denná komunikácia s predajnými miestami,
- kontrola stavu salda predajných miest v SAPe,
- kontrola dokladov z predajných miest,
- náhmatkové kontroly dodacích listov, faktúr.

práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
dynamické, tímovo-orientované pracovné prostredie
rôzne firemné benefity

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu, zašlite nám e-mailom nasledujúce doklady:
- žiadosť o prijatie do pracovného pomeru (motivačný list)
- štruktúrovaný profesijný životopis v slovenskom jazyku
- súhlas so spracovaním poskytnutých osobných údajov v nasledujúcom znení:

"V zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a v žiadosti o zamestnanie v spoločnosti Linde Gas k.s. Čestne vyhlasujem, že všetky úvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely výberu uchádzačov o zamestnanie v spoločnosti Linde Gas k.s. Súhlas je daný na dobu určitú do 30 dní od ukončenia výberového konania v spoločnosti Linde Gas k.s. Žiadam, aby moje osobné údaje boli bez zbytočného odkladu zlikvidované ak pominul účel ich spracúvania."

Ďakujeme všetkým uchádzačom za to, že ste si vybrali spoločnosť Linde Gas k.s. ako miesto, ktoré chcete spojiť s Vašou budúcou pracovnou kariérou.

Informácie, ktoré ste nám poskytli starostlivo posúdime a v prípade, že splníte naše požiadavky na obsadzovanú pracovnú pozíciu, pozve Vás pracovník oddelenia ľudských zdrojov na osobný pohovor.

Ak Vás nebudeme kontaktovať do 15 dní od zaslania životopisu s pozvánkou na osobný pohovor, rozhodli sme sa vo výberovom konaní uprednostniť iných kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti lepšie zodpovedajú požiadavkám obsadzovanej pracovnej pozície.

Osobné pohovory sa uskutočnia v Linde Gas k.s., Tuhovská 3, Bratislava.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
SAP - Pokročilý
IBM Lotus Notes - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

- prax v zákazníckom centre / call centre,
- znalosti SAP R/3 podmienkou,
- pokročilá úroveň MS Office 2010,
- mierne pokročilá znalosť anglického jazyka,
- výborné komunikačné schopnosti,
- samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť.

Naša spoločnosť patrí do koncernu Linde plc - jedného z najväčších dodávateľov technických plynov vo svete.

Linde Gas s.r.o. ponúka produkty, ktoré pokrývajú veľkú škálu aplikácii: v priemysle, potravinárstve, medicíne, ochrane životného prostredia, vo výskume a vývoji. Aplikačné technológie, servis poskytovaný špecialistami a široký sortiment plynov a hardwaru.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2172909  Dátum zverejnenia: 7.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou