Obchodný referent pobočky v Nitre

LINDAB, a.s.

Miesto práce
Jamník 278, 05322 Jamník, Nitra
Termín nástupu
16.04.2017
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spracovávanie predajných objednávok na základe dopytov od zákazníkov a ich sledovanie
- Spracovávanie zálohových faktúr
- Spracovávanie pokladničných dokladov + hmotná zodpovednosť za pokladňu, zasielanie podkladov pre fakturáciu na centrálu spoločnosti
- Spracovávanie dodacích listov, výdajok
- Vypracovanie cenových ponúk pre strešné krytiny a doplnkov
- Aktívy prístup k riešeniu problémov
- Spolupráca na projektoch v rámci tímu
- Poskytovanie poradenstva zákazníkom, starostlivosť a komunikácia so zákazníkom
- Zastupovanie skladníka pri zabezpečení optimálneho stavu zásob, tvorba internej objednávky

•Práca v mladom a dynamickom kolektíve a v rozvíjajúcej sa spoločnosti
• Bohatý sociálny program pre zamestnancov
• Možnosť kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.4.2017 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, obchod, administratíva

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - základy
Pokladňa - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

• chuť pracovať
• zodpovednosť
• orientácia na výsledky
• vysoká miera samostatnosti a zodpovednosti
• precíznosť pri spracovaní podkladov
• logické a analytické myslenie
• znalosť programu AUTOCAD VÝHODOU

Lindab je spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a predajom vysokokvalitných plechových strešných krytín, špičkových odkvapových systémov, trapézových plechov, strešného príslušenstva. Súčasťou ponuky sú aj produkty priemyselnej oblasti v podobe trapézového programu, sendvičových panelov, konštrukčných systémov a riešení, ako aj produkty ventilácií.
V oblasti vzduchotechniky ponúka komplexné vzduchotechnické sústavy od jednotlivých komponentov až po celé systémové riešenia.
Kľúčovou filozofiou LINDAB je neusutále prinášať na trh produkty a systémové riešenia, ktoré významne zjednodušujú akúkoľvek fázu výstavby v stavebníctve.

Výrobný závod sa nachádza v Jamníku (cca 9 km od Spišskej Novej Vsi) a ďalšie svoje pobočky má v Banskej Bystrici a v Bratislave. Predaj produktov Lindab je založený na báze obchodných partnerov (stavebniny, strešné centrá, montážnici a klampiari, stavebné firmy a pod.).

Úspech a poznateľnosť značky je výsledkom prístupu ku klientom, dôrazu na kvalitu a spoľahlivého servisu. Spoločnosť disponuje moderným technologickým vybavením zabezpečujúcim kvalitu finálnych produktov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Jamník 278
05322 Jamník

Kontakt

Kontaktná osoba: Hurňanská Silvia
Tel.: 053 / 4176 226
E-mail: poslať životopis
ID: 2664085   Dátum zverejnenia: 20.3.2017