Reklamačný technik

LINDAB, a.s.

Miesto práce
okres Levoča, okres Spišská Nová Ves
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spracovanie a riešenie reklamácií so zákazníkmi a s dodávateľmi
- Riadenie systému manažérstva kvality v spoločnosti
- Podpora implementácie a udržovanie manažérskych systémov ISO 9001
- Evidencia a vyhodnotenie interných chýb výrobného a obchodného procesu
- Riadenie dokumentácie oddelenia kvality a koordinácia spracovávania celopodnikových smerníc
- Kontrola kvality produkcie (strešné krytiny, trapézové plechy, odkvapy...), vyhodnotenie nekvality, návrh opatrení na elimináciu nedostatkov
- Optimalizácia procesov za účelom zvyšovania kvality výroby v spolupráci s vedúcimi jednotlivých oddelení
- Definovanie nápravných a preventívnych opatrení a ich spätná kontrola
- Komunikácia s materskou spoločnosťou v zahraničí

- Zaujímavá a rôznorodá práca v renomovanej medzinárodnej spoločnosti
- Zodpovedajúce finančné ohodnotenie
- Možnosť profesionálneho rastu
- Sociálne benefity

Pokiaľ Vás naša pracovná pozícia zaujala a spĺňate uvedené kritéria, neváhajte nás kontaktovať zaslaním svojho životopisu na nižšie uvedenú adresu. Na stretnutie budú pozvaní len vybraní uchádzači spĺňajúci požadované kritéria.

Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti
Lindab a.s., so spracovaním svojich
osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o
zamestnanie v zmysle zákona č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické alebo zameranie na kvalitu

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- komunikatívnosť, príjemné vystupovanie
- organizačná zdatnosť a precíznosť
- samostatnosť, pozornosť, zodpovedný prístup k úlohám,
- znalosť noriem ISO 9001, nástrojov riadenia kvality
- v prípade reklamácií ochota cestovať
- PC schopnosti na pokročilej úrovni - práca v interných systémoch

Švédsky koncern Lindab už viac ako pol storočie vyvíja, vyrába a predáva produkty z tenkostenných plechov, vďaka čomu dnes patrí k vedúcim lídrom na stavebnom trhu v celej Európe. Lindab ponúka produkty a riešenia v dvoch obchodných oblastiach - Stavebné komponenty a Ventilácie. Centrála spoločnosti sa nachádza v švédskom meste Grevie a spoločnosť dnes pôsobí vo viac ako 30 krajinách Európy.

Na Slovensku Lindab vyrába vysokokvalitné plechové strešné krytiny, špičkový odkvapový systém, strešné príslušenstvo, klampiarske prvky a ponúka svojim zákazníkom prepracovaný servis. Súčasťou ponuky sú aj produkty priemyselnej oblasti v podobe trapézového programu, sendvičových panelov, konštrukčných systémov a riešení. V oblasti ventilácii a vzduchotechniky ponúka Lindab širokú škálu potrubných systémov, distribučných prvkov, vzduchotechnických a rekuperačných jednotiek, požiarnych klapiek a pod.

Výrobný závod sa nachádza v obci Jamník pri Spišskej Novej Vsi a jeho pobočky nájdete v Bratislave, Nitre.

Spoločnosť LINDAB a.s. si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2000641  Dátum zverejnenia: 3.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou