Projektant/-ka

Lindab Buildings s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika, Olomoucký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadované předpoklady:

- SŠ, VŠ vzdělání technického směru
- Základní znalost modelování a práce v některém z grafických softwarů typu Tekla Structures (X-Steel), SolidWork, Inventor, BoCAD apod.
- Znalost AutoCAD
- Praxe v oboru kreslení ocelových konstrukcí výhodou
- Znalost cizích jazyků výhodou

Nabízíme:

- Profesní perspektivu v zázemí silné mezinárodní firmy
- Motivující platové ohodnocení
- Možnost profesního vzdělávání
- Termín nástupu dle dohody
- Místo pracoviště: PŘEROV

Zasláním Vašeho životopisu vyjadřujete souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, společnosti Lindab Buildings, s.r.o., IČO 63319675 na dobu neurčitou (až do odvolání písemnou formou).

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 1908634  Dátum zverejnenia: 24.10.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.