Manažér oddelenia TPV

LIND MOBLER SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 2002/6, Banskobystrický kraj, Krupina
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné zabezpečenie chodu oddelenia Technickej prípravy výroby a vývoja
- zabezpečenie správnej realizácie a technickej prípravy požadovaných modelov čalúneného nábytku s prihliadnutím na minimalizáciu materiálových nákladov.
- koordinovať činnosti medzi jednotlivými úsekmi v rámci oddelenia so zameraním sa na potreby výroby.
- riadenie, dohľad a koordinácia výrobného procesu v rámci oblasti zodpovednosti v súlade so stanoveným plánom
- kontrola riadnej výroby vývojových zákaziek, dodržiavanie riadnych termínov
- kontrola kalkulácií
- navrhovanie nových technologických postupov a technológii, zabezpečenie realizácie navrhovaných zmien na vyrábaných výrobkoch
- komunikácia so zákazníkom
- aktívna účasť na interných výrobných poradách
- prideľovanie pracovných úloh podriadeným pracovníkom
- spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti

Práca pre úspešnú spoločnosť.
Možnosť kariérneho rastu.
Zľavy na vyrábané produkty.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky a prejavili o pracovnú pozíciu svoj záujem. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať len vybraných uchádzačov. Výberové konanie prebieha formou osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Odborné znalosti v oblasti výroby čalúneného nábytku.
Znalosti materiálov v oblasti výroby čalúneného nábytku.
Znalosti z oblasti elektronického spracovania dát.
Znalosť CAD programu.
Organizačné a riadiace schopnosti.
Komunikačné schopnosti.
Spoľahlivosť, dôslednosť.
Tímová spolupráca.
Schopnosť včasného rozpoznávania problémov.

LIND MOBLER SLOVAKIA, s. r. o. je veľmi úspešná a stabilná firma v oblasti výroby kvalitného a moderného čalúneného nábytku, na Slovensku pôsobí už od roku 2000. Prudký a trvalý rast si vyžaduje dynamických zamestnancov, ktorí sú ochotní ísť spoločne touto úspešnou cestou. V súčastnosti má viac ako 600 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Priemyselná 2002/6
963 01 Krupina

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martina Belová
Tel.: 045 5550058
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2814444   Dátum zverejnenia: 16.11.2016