Obchodný referent - nemecký jazyk

LIND MOBLER SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 2002/6, okres Krupina
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vedenie kompletnej agendy obchodného prípadu – komunikácia so zákazníkmi, príjem a spracovanie došlých objednávok, sledovanie dodržiavania termínov na potvrdených objednávkach, komunikácia s výrobou ohľadne plnenia plánu výroby, podklady pre expedíciu zákaziek, fakturácia a sledovanie platobnej disciplíny zákazníkov.
  • Práca s informačným systémom – zadávanie objednávok, príprava prehľadov a štatistík predaja.
  • Komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti.

Práca pre úspešnú spoločnosť
Možnosť kariérneho rastu
Príspevok na stravu
Zľavy na vyrábané produkty

Ďakujeme všetkým, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky a prejavili o pracovnú pozíciu svoj záujem. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať len vybraných uchádzačov. Výberové konanie prebieha formou osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

  • ovládanie nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni je podmienkou
  • prax min. 1 rok
  • samostatnosť v organizácii práce
  • schopnosť riešiť problémové situácie
  • komunikatívnosť
  • schopnosť konštruktívneho myslenia
  • presnosť, dôraz na detaily

Spoločnosť LIND MOBLER SLOVAKIA je stabilná a progresívne rastúca spoločnosť, pôsobiaca v oblasti výroby čalúneného nábytku. História spoločnosti siaha do roku 2000, kedy bol ako súčasť dánskej spoločnosti Lind Group založený jeden z výrobných závodov na Slovensku, v meste Krupina. V roku 2011 došlo k prebratiu výrobného podniku nemeckou spoločnosťou 3C Gruppe, čím sa LIND MOBLER SLOVAKIA stal druhým výrobným závodom materskej spoločnosti v strednej Európe.

LIND MOBLER SLOVAKIA vyrába svoje produkty v dvoch výrobných podnikoch, od roku 2011 v Krupine a od roku 2017 v Prievidzi. Od roku 2011, kedy spoločnosť zamestnávala 165 zamestnancov, počet zamestnancov vzrástol, a tak k dnešnému dňu dáva spoločnosť prácu viac ako 780 zamestnancom v krupinskom a prievidzskom regióne.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 2734447  Dátum zverejnenia: 2.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou