Zásobovač výrobnej bunky - Water Spider

LINAK Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Župčany 435, okres Prešov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné úlohy a povinnosti:
- Udržiava dostatok materiálu v okolí bunky
- Vytvára, rozvíja a zachováva systémy KAN-BAN
- Vytvára pevné miesto pre suroviny v okolí bunky a zaisťuje, aby krabice boli riadne označené
- Dodáva materiál z hlavného skladu do výrobných buniek
- Udržuje priestor organizovaný a čistý podľa plánov 5S
- Vykonáva štart test a čistenie linky podľa postupov
- Podieľa sa na zlepšovacích procesoch a rokovaniach podľa potreby
- Práca v 3-zmennej prevádzke

- Mesačný dochádzkový bonus 25,- €
- Kvartálny bonus max 25% platu
- Finančný bonus max 50% platu
- Dovolenkový bonus 2x ročne 200,- €
- Príspevok na cestovné 0,50 € / odprac.deň pre ľudí s trvalým pobytom mimo Župčian
- Príspevok na občerstvenie
- Príspevok na kultúrne, športové a relax aktivity
- Pitný režim zdarma (voda, káva, čaj, ovocie)
- Nová klimatizovaná výrobná hala

Staňte sa aj vy zamestnancom spoločnosti LINAK Slovakia, s.r.o. a rozšírte rady spokojných zamestnancov. Váš životopis môžete zaslať na [email protected]. Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači, životopisy so súhlasom na spracovanie osobných údajov si ponecháme v databáze a uchádzači môžu byť kontaktovaní v budúcnosti. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

1

Požadované zručnosti/skúsenosti:
- Minimálne stredoškolské vzdelanie
- Skúsenosti s LEAN, KAN-Ban a 5S systémami
- Anglický jazyk – jednoduché čítanie, hovorenie, písanie
- Základná skúsenosť s MS Office
- Skúsenosti s prácou s ERP, s pracovnými inštrukciami a BOM-kami
- Schopnosť čítať a porozumieť inštrukciám a číslam
- Disciplinovanosť
- Odhodlanie sa ďalej učiť
- Manuálna zručnosť
- Schopnosť pracovať na smeny

LINAK Slovakia s.r.o. je pobočka medzinárodnej výrobnej spoločnosti s ústredím v Dánsku. Firma patrí medzi popredných vývojárov a dodávateľov elektrických lineárnych aktuátorov. Cieľom firmy je vývoj, výroba a predaj produktov, ktoré pomáhajú zlepšovať kvalitu života ľudí. LINAK Slovakia, s.r.o. patrí do skupiny LINAK Group, ďalšie výrobné závody sú v Dánsku, v USA, v Číne a v Thajsku.

Na Slovensku je spoločnosť od roku 2007, v súčasnosti zamestnáva približne 290 zamestnancov. Spoločnosť disponuje vlastnými výrobnými kapacitami s modernými technologickými zariadeniami.

Víziou spoločnosti je pokračovať vo vysokom tempe rastu a stať sa jedným z popredných výrobcov na trhu.

Staňte sa aj vy zamestnancom spoločnosti LINAK Slovakia, s.r.o. a rozšírte rady spokojných zamestnancov. Váš životopis môžete zaslať na [email protected].

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2948962  Dátum zverejnenia: 27.2.2017