Upratovačka - pani v domácnosti

Limestone SK, s.r.o.

Miesto práce
Dvorská cesta 5917/24, okres Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám prácu na pozícii upratovačka pre domácnosť.
Okruh zverených prác - čistiace a upratovacie práce v rodinnom dome
Pracovný čas je flexibilný , podľa potreby klienta (3x do tyzdna po 9,5h, cca 29h)
Miesto výkonu práce - Šurany (2min pesi od stanice)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Sme firma, ktorá pôsobí na stavebnom trhu od roku 2005 a našou hlavnou činnosťou je výroba betónových zmesi, zemné a výkopové práce, stavebná činnosť, predaj a ohybanie bet. ocele a sietí, predaj kameniva, drvenie a triedenie stav odpadu a ine,..
Sme team ľudí, ktorý sa sústreďuje hlavne na monolitické stavby a priemyselné podlahy (pancierový betón). Našim hlavným cieľom je riešenie požiadaviek a spokojnosť našich zákazníkov. činnosť

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2739742  Dátum zverejnenia: 27.9.2016