Можливість для людей з України

Obchodný zástupca, Marketingový pracovník

Lilly Bartakovics

Miesto práce
Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
15.5.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 3 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš si prácu v ktorej si slobodný a sám sebou?
Takú, kde si vieš zarobiť krásne peniaze za krátku dobu so svojou šikovnosťou? Kde nečakáš len na to, kedy odbije záverečná a pôjdeš domov s nechutou a s veľkou únavou? V našom svete veci fungujú ceľkom inak.

Zarábaj koľko chceš a zabávaj sa zároveň, my ťa zaručene zaučíme tak, že nakoniec ešte ty budes ten kto učí ostatných.

Hľadáme ambicióznych a pozitívne naladených ľudí na:

1.Priamy predaj

2.Marketing

3.Poradenstvo

4.Manažovanie

Je to na tebe, ktorú pozíciu si zvolíš.

Forma práce: dohoda, brigáda, živnosť

Osobnostné predpoklady:

Chtíč, pozitívny mindset, sebavedomie, príjemné vystupovanie, humor, uvoľnenosť

-Vodičák výhodou- Bonus
-Jazyky výhodou
-Rád/rada cestuješ
-Máš rád/rada zmenu a progres

-Miesto práce : okres Galanta, Sereď, Šaľa, Nitra, Trnava... - Západné Slovensko -
Práca vyžaduje cestovanie
Pracovná doba:
Minimálne 3 dni do týždňa, víkendy sú voľné

Práca je možná aj popri inom zamestnaní.

Ale ak si chces ozaj príma zarobiť: od pondelka do piatka sa pracuje- Je to na Tebe

Ozvi sa, ak miluješ slobodu.
Ozvi sa, ak ťa nebavia monotónne práce so zastropovaným platom.
Ozvi sa ak, sa pohybuješ vo financiách a potrebuješ si zohnať kontakty. ❕
Ozvi sa, ak si vážiš svoj čas, život, osobný priestor, no peniaze máš tiež rád/rada ✌️
Ozvi sa, ak sa rada zabávaš, ak si chceš vybudovať super kariéru, ak sa považuješ za nebojácneho človeka, ktorý si ide za svojim, ak cítiš, že potrebuješ zmenu a máš na to, aby si sa posunul/a kariérne vyššie, a bol sám sebe pánom.

Keď si si aspoň 3x odpovedal/a áno, tak nám pošli svoj životopis, vybraných uchádzačov zavoláme na osobný pohovor.
Po výberovom konaní nasleduje skúšobný/pozorovací deň, kde uvidíš, a si aj vyskúšaš prácu v praxi.

Firemné bonusy:

-Školenia
-Teambuildingy
-Bonusy

-Príplatky za cesty, ak niekto používa svoje auto na pracovné účely

-Sloboda

- Auto a vodičský preukaz výhodou
-Bonusy za splnené ciele
-Mentoring
-Dovolenka pre najlepších
-Skvelé ceny pre najlepších
-Firemné kancelárie v každom veľkomeste
-Super vedenie

Možná spolupráca aj popri zamestnaní ako affiliate partner, alebo dohodár.

Pokial si potrebuješ nájsť klientov pre svoj existujúci business, je to skvelá príležitosť, aj pre teba.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2) alebo Ukrajinský jazyk - Expert (C2) alebo Ruský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Stabilná spoločnosť s pobočkami v každom veľkomeste. Prihlásenie vozidla Rýchlo a bez starostí

Kontakt

ID: 4827478  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac