Obchodní zástupce pro Slovensko - východní region

LIKOV s.r.o.

Místo práce
Prešovský kraj, Košický kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Troufáte si vést obchodní jednání a nést zodpovědnost za dosahované výsledky?
Dokážete přesvědčit zákazníky, že právě my jsme to, co hledají a potřebují?
Máte za sebou vlastní výsledky?

Pokud ano, pak možná hledáme právě Vás!

Výsledek Vaší práce bude:
• Spokojení stávající zákazníci znalí našeho kompletního sortimentu
• Navýšené tržby u stávajících zákazníků
• Úspěšné získávání nových zákazníků v dynamicky se rozvíjejícím trhu, uzavírání smluv
• Bezproblémová komunikace a informovanost vašich zákazníků
• Dosažený zisk a splněný obchodní plán, vypracované průběžné analýzy přidělených teritorií
• Řešení pohledávek vašich zákazníků

Místo výkonu práce: východní Slovensko

Nástup možný: ihned

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Automobil i pro soukromé účely, notebook, mobilní telefon
• Kariérovou a příjmovou příležitost
• Zázemí stabilní české společnosti
• 5 týdnů dovolené
• HOME OFFICE

Informace o náboru

Životopis zasílejte na emailovou adresu [email protected].
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti LIKOV s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• Obchodní zkušenosti
• Komunikativnost, zodpovědnost, tah na branku
• Uživatelskou znalost PC (Microsoft Office)
• Ochotu a schopnost vést samostatně jednání se zákazníky k dosahování výsledků
• Schopnost naslouchat požadavkům zákazníků, sladit zájmy firmy se zájmy zákazníků
• Řidičské oprávnění sk. B
• Bydliště v Prešovském nebo Košickém kraji

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

LIKOV s.r.o. je nejvýznamnějším výrobcem a prodejcem stavebních profilů a příslušenství v České republice a jedním z lídrů na celosvětovém trhu. Dodáváme dnes do 44 zemí světa. Jsme velmi stabilní a neustále rostoucí společnost.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 1634925  Dátum zverejnenia: 28.3.2014