Projektový manažér / stavbyvedúci

LIKO - S, spol. s r.o.

Miesto práce
Polianky 5, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Motivujúce fin. ohodnotenie, zainteresovanosť na zisku tímu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

LIKO-S je rodinná výrobná spoločnosť, ktorá je na trhu už od roku 1992. Naša spoločnosť je európskym lídrom v montovaných systémoch. Máme niekoľko našich patentov, našim klientom ponúkame špičkové a inovatívne produkty a riešenia.
Vo firme je silná firemná kultúra, ktorá spája všetkých členov tímu. Všetci spoločne veríme, že najlepšie je byť najlepší.

Chcete byť na špici?

Rozrastáme sa a potrebujeme náš tím posilniť o nového LIKOSÁKA/LIKOSÁČKU!

Aká by mala byť Vaša kvalifikácia:

- základná znalosť softweru AutoCAD
- prax na pozícii projektového manažéra, alebo stavbyvedúceho
- časová flexibilita
- znalosť práce na PC(MS Office)
- ochota cestovať

Náplň práce:

- vedenie a organizácia montáží
- kontrola vykonávaných prác
- komunikácia s investormi a projektantmi
- výber subdodávateľov
- vedenie dokumentov zákazky
- kontrolaBOZP a ďalších činností , ktoré súvisia s vedením a riadením stavby

Služobný automobil aj na súkromné účely, mobilný telefón, moderné firemné oblečenie, možnosť ďalšieho vzdelávania, práca v stabilnej spoločnosti s 22 ročnou tradíciou, motivujúce ohodnotenie - ako člen tímu máte priamy vplyv na svoj príjem

Hľadáme ktívnych ľudí ktorí doťahujú veci do konca a neboja sa prijať nové výzvy. Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stavebné, strojár

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Internet(e-mail, www) - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

projekt mamažér , stavbyvedúci

Počet rokov praxe

2

- veľmi dobré organizačné schopnosti
- komunikačné schopnosti
- maďarský jazyk výhodou
- aktívny vodič

LIKO - S je medzinárodne úspešná rodinná firma zo Slavkova U Brna, pôsobiaca na trhu už od roku 1992. Vyrábame a montujeme prestaviteľné a posuvné priečky, vstavky do hál, administratívne, logistické a výrobné objekty pre podnikanie. Venujeme sa zelenému stavaniu, taktiež aj zákazkovej kovovýrobe pre významných európskych dodávateľov technologických celkov. LIKO-S exportuje zhruba tretinu svojej produkcie do európskych štátov. Cez svoju obchodnú sieť dodáva firma svoje výrobky taktiež na trhy ako sú India, Stredný východ, Južná Amerika a najnovšie aj USA. Majitelia firmy väčšinu zisku každoročne venujú do významných investícií v rámci technológií, výskumu a vzdelávania zamestnancov. V minulých rokoch priniesla firma LIKO-S celý rad inovácií, ktoré vždy menili celé odvetvia. Máme veľa úžitkových vzorov na naše produkty. Usilujeme sa o to, aby náš štýl, naša filozofia, náš prístup k práci i životu bol jasne rozpoznateľný. Zamestnanec i zákazník je pre nás partnerom, ktorý si zasluhuje byť v centre pozornosti. Veríme, že najlepšie je byť najlepší!

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2328413  Dátum zverejnenia: 13.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Motivujúce fin. ohodnotenie, zainteresovanosť na zisku tímu