HTML / CSS web developer

Lighting Beetle s.r.o.

Miesto práce
Stará Klenová 8, Bratislava
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
30.04.2014

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme niekoho, kto má rád kódenie webových stránok a aplikácií + prípadne má aj skúsenosti s AngularJS.

V Lighting Beetle potrebujeme o pár dní pomôcť s jedným projektom, kde by bolo Tvojou úlohou "narezanie" dizajnu z Photoshopu a následne aplikáciu spojazdníme pomocou Angularu (na to už kolegu máme, ale môžeš sa priučiť ako to robíme).

Po tomto projekte sa nevyhýbame ani tomu, aby si sa stal plnohodnotnou súčasťou nášho tímu, ak sa Ti u nás zapáči :)

- NEpovinná účasť na firemných teambuildingoch
- denne preplatený štamprlík borovičky v pohostinstve "U Jozefa", ktoré sa nachádza oproti nášmu office-u
- voľný vstup do firemného bazénu (hneď ako bude teplo, napúšťame!)
- biliard a pingpong
- dobrá káva
- časová ústretovosť pre študentov VŠ

Odpovieme len uchádzačom, ktorí v žiadosti odpovedia na tieto otázky:

1.) stručne opíš Tvoje skúsenosti s web developmentom (čo najzaujímavejšie si spravil, aké technológie a aký editor používaš)
2.) napíš nám, či máš skúsenosti so SASS a JADE (ak nie, pozri si ich dokumentácie a napíš, či si myslíš, že to vieš rýchlo pochopiť a aplikovať :)
3.) vieš pracovať s GITom? (najčastejšie u nás používame SourceTree a repozitáre máme na bitbucket.org)
4.) pokiaľ je to možné, tak prihoď aj linky na projekty / web stránky / whatever, na ktorých si pracoval
5.) napíš, či by si nám chcel pomôcť len s týmto projektom alebo pracovať u nás dlhodobejšie

Ak je všetko jasné, tak sa tešíme na Tvoj email!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť version tracking/git
- práca s CSS pomocou SASS
- práca s HTML pomocou JADE
- alebo aspoň chuť a predpoklad si tieto veci rýchlo naštudovať, následne pochopiť a potom čo sa nám ozveš, ich už vedieť aj zručne aplikovať :)

Sme najväčšie slovenské UX štúdio – 52 talentovaných ľudí, ktorí sa venujú výskumu zákazníkov, testovaniu použiteľnosti, prototypovaniu, grafickému dizajnu a front-end developmentu. Dnes pracujeme na projektoch, ktoré používajú milióny Slovákov.

UX dizajnu sa venujeme už 12 rokov, pracovali sme v 15 krajinách sveta. Stojíme za redizajnom úspešných projektov ako martinus.sk, pelikan.sk, cestovného poistenia union.sk, ako aj množstvom webov a interných softvérových aplikácii pre firmy ako Orange, Dôvera, Škoda Auto a Slovak Telekom.

Disponujeme vlastným UX labom v ktorom sme otestovali a navrhli zlepšenia digitálnych produktov pre desiatky firiem, vrátane portálu profesia.sk, na ktorom čítaš tento inzerát ;)

Sme certifikovaní od Nielsen/Norman Group a stabilne rastieme už 7 rokov.

Sme spoluzakladateľom neziskovej organizácie SUXA.sk, ktorá podporuje, vzdeláva a spája ľudí, ktorí sa venujú UX.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1715198  Dátum zverejnenia: 17.4.2014