Elektrikár

LIGHTECH, spol. s.r.o.

Kominárska 2, 4, 831 04 Bratislava, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Plat dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Montážne a údržbárske práce elektrických zariadení, verejného osvetlenia a pod.
• Vykonávanie funkčných skúšok zariadení
• Vykonávanie preventívnej údržby pridelených zariadení
• Príprava kalkulácie, evidencia materiálu a vykonaných prác jednotlivých zákaziek
• Kontrola vykonaných prác s projektovou dokumentáciou,
• Montáž osvetlenia na pridelených projektoch ( bytoch, RD atď. )
Prevažná časť práce spočíva v údržbe verejného osvetlenia

- mladý, dynamický kolektív
- organizovanie rôznych teambuildingov

Na inzerát odpovieme len vybraným uchádzáčom, ktorí budú spĺňať požiadavky praxe , tí budú pozvaní na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Eletrikár, elektrotechnik

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- zodpovednosť za zverené úlohy,
- samostatnosť, presnosť, rozhodnosť, flexibilita
- iniciatívny a zodpovedný prístup k práci a riešeniu
problémov
- schopnosť pracovať na základe projektovej dokumentácie
- § 23 Elektrotechnik na riadenie činnosti alebo na riadenie prevádzky
- práca na vysokozdvižnej plošine

LIGHTECH spoločnosť s ručením obmedzeným je moderná spoločnosť, ktorú tvorí tím nezávislých kreatívnych ľudí zameraný na komplexný, koncepčný návrh a realizáciu osvetlenia. Hlavným cieľom je spokojnosť ich klientov, osvetlenie, ktoré obohacuje priestor, vytvára emócie a ostáva v pamäti užívateľa a návštevníka.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1314132  Dátum zverejnenia: 9.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Plat dohodou