Asistent projektanta

LIGHTECH, spol. s.r.o.

Miesto práce
Kominárska 2,4, 831 04 Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, internship, stáž
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Plat dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

pomocné práce pri projektovaní elektrických inštalácií, NN, VN, bleskozvod, uzemnenie ,
pomocné práce pri projektovaní inteligentných inštalácií KNX, NIKO HOME CONTROL,
tvorba layoutov,
kompletovanie projektovej dokumentácie ( skladanie výkresov),

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Počítačové znalosti - používateľ

AutoCAD - základy
Microsoft Excel - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

skúsenosti s projektovaním elektrických zariadení výhodou,
praktické skúsenosti s realizáciou elektroinštalácií výhodou,

Projektovanie vnútorných a vonkajších svetelných a silnoprúdových rozvodov v obytných, občianskych a priemyselných objektov, Rodinné domy (KNX, NIKO HOME CONTROL )
Stavby občianskej vybavenosti (KNX, NIKO HOME CONTROL )
- Štúdie a ekonomicko-technické návrhy vo verejnom osvetlení.
- Návrhy osvetlenia v programe Dialux
- Pasportizácia sústav verejného osvetlenia.
- Návrh a tvorba energetického riadenia osvetľovacích sústav a návrh energetických regulačných systémov verejného osvetlenia a osvetlenia športovísk. Poskytovanie odbornej pomoci pri inštalácií smerovaní a údržbe osvetľovacích zariadení.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

LIGHTECH, spol.s.r.o.
Kominárska 2,4
83104 Bratislava
ID: 1314132   Dátum zverejnenia: 2.11.2016