Špecialista na alkohol a cigary

LIGERO CIGAR LOUNGE s.r.o.

Miesto práce
Panorama City, Landererova 8, Bratislava 811 09, Bratislava
Termín nástupu
14.08.2017
Mzdové podmienky (brutto)
1000€ Brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj s poradenstvom exkluzívneho a prémiového alkoholu , cigár.
Obsluha zákazníkov a členov cigar lounge. Kontrolovať a udržiavať zverený majetok spoločnosti (priestory, inventár, finančná hotovosť, tovar, softvér) na dennej báze. Najdôležitejšou časťou vašej budúcej práce je vaše vystupovanie a komunikácia so zákazníkom.

Veľmi dobré platové podmienky, celá mzda cez výplatnú pásku. Podiel na tržbách.

Informácie o výberovom konaní

Životopis aj foto pošlite na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť, chuť pracovať a učiť sa nové veci

Ligero značka zaoberajúca sa predajom exkluzívneho alkoholu a cigár spojeným s ich degustovaním v luxusnom štýlovom prostredí.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3135952  Dátum zverejnenia: 19.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000€ Brutto