Obchodno-technický reprezentant pre západ SR- divízia Priemyselné značenie

LIFTEC SK, s.r.o.

LIFTEC SK, s.r.o., Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, okres Trenčín
Termín nástupu
30.06.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť v ostatnej dobe zaznamenáva výrazný rast v oblasti priemyselného značenia. S cieľom posilniť tento trend a zabezpečiť dominantné postavenie v SR, posilňujeme jednotlivé regióny o schopných kolegov-obchodníkov.

Náplň práce:
- aktívna akvizícia nových zákazníkov
- riadenie vzťahov so zákazníkom
- zisťovanie a premietnutie potrieb zákazníkov do portfólia
spoločnosti
- prezentácia zariadení a služieb pre zákazníkov v pridelenom
regióne
- vypracovávanie cenových ponúk ( obchodno-technické riešenia )
- príprava konečných riešení pre zákazníkov (v spolupráci s
technickým oddelením)

- Služobný automobil, notebook, mobil
- Práca v zaujímavom a špecializovanom odbore
- Možnosť odborných kurzov doma aj v zahraničí
- Možnosť sebarealizácie
- Možnosť kariérneho a odborného rastu
- Možnosť práce formou \'home office" \
- Práca v mladom a dynamickom kolektíve
- Automatická valorizácia mzdy za odpracované roky
- Týždeň dovolenky / fin. bonus naviac za odpracované roky

Informácie o výberovom konaní

Ponúkame spoluprácu na HPP.

Motivačný list spolu s profesijným životopisom v slovenskom jazyku a súhlasom so spracovávaním osobných údajov podľa Zákona č. 428/2002 Zb. zasielajte e-mailom, faxom alebo poštou na meno Ing. Alena Šebeňová.
Informácie o ponúkanej pozícii telefonicky nepodávame. Kontaktujeme len vybraných uchádzačov na základe CV.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Predaj technických zariadení

Počet rokov praxe

3

-obchodné zručnosti / schopnosť reagovať na požiadavky zákazníka, viesť s ním dialóg, poskytnúť a zabezpečiť požadované riešenie, schopnosť organizácie tímovej prace a pod./
- technické znalosti / automatizácia, elektrotechnika .../

Požiadavky na zamestnanca:
- VŠ/SŠ vzdelanie technického smeru
- Schopnosť viesť samostatné obchodné rokovania
- Úspešná prax v oblasti obchodu s technickými zariadeniami - min. 3 rokov
- Vodičský preukaz sk. B, prax min. 30 000km
- Dorozumieť sa a školiť sa v Anglickom jazyku - výhodou
- Ochota cestovať
- Vytrvalosť, komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť
- Príjemné vystupovanie, pohotové a logické myslenie

LIFTEC SK je na trhu od roku 1990 a patríme k špičke v oblasti priemyselného značenia. Dynamicky rozvíjame aj oblasť automatizácie.
Našou víziou je prinášať výrobným podnikom riešenia, ktoré reálne zvyšujú efektivitu, znižujú náklady a tvoria zisk. Náš tím kolegov sa skladá z ochotných profesionálov, pretože ROZDIEL JE V PRÍSTUPE.
www.liftec.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2518119  Dátum zverejnenia: 14.4.2016