Supply manager pre Slovensko

Liftago SK, s.r.o.

Pionierska 15, 831 02 Bratislava - mestská časť Rača, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.09.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poznáš už Liftago?
S Liftagom jazdia desaťtisíce zákazníkov mesačne. Zároveň pre Liftago jazdí viac ako 2000 vodičov v Prahe, Brne, Ostrave a Bratislave. Realtime agregácií ponúk všetkých slušných vodičov taxi sťahujeme dojazdové časy - už teraz má 84% ľudí taxík cez Liftago do 6 minút - popritom šetríme vodičom každý deň desaťtisíce zbytočných kilometrov. Neprestaneme, pokiaľ taxi a ďaľšie formy dopravy v Liftagu nebudú pre ľudí komfortnejšie ako nechať vlastné auto doma, alebo ho vôbec nekupovať.

Čo budeš robiť?
Tvojou úlohou bude starať sa o prepravnú kapacitu, čo je protipól marketingu pre pasažierov. Ide o prípravu ideálnych motivačných podmienok pre vodičov v jednotlivých mestách a ovplyvňovanie ich ponúk v konkrétných dňoch a časoch. To všetko na základe obrovského množstva dát, ktoré máme k dispozícií. Tento job radikálne ovplyvňuje rýchlosť rastu Liftaga. V starostlivosti o motiváciu vodičov ťa maximálne podporia naše kúzelníčky zákazníckej podpory, ale s riešením krízových a zložitých situácií im určite rád pomôžeš. Tvoje riešenia budú do reality uvádzať IT development a marketing, s oboma týmito svetmi sa preto musís vedieť dohodnúť.

Ako to u nás chodí?
U nás je dôležité, aby každá úloha bola splnená. Kde a kedy na nej budeš pracovať je už na tebe. Pracujeme agilne (je u nás dosť itečkárov), všetky úlohy budeš mať prehľadne v Trellu a všetku podporu nájdeš na firemnom Slacku. S tým ale prichádza aj druhá stránka veci - hľadáme zrelú osobnosť, ktorá dokáže zvládať nielen stres, ale i stres našich vodičov a zákazníkov, niekoho, kto zvládne robiť tri veci naraz, zdvihnúť telefón o siedmej večer a udrží si pritom diplomatické jednanie a ústretový prístup k ľúďom okolo seba. Oceňujeme samostatnosť a ponúkame firmu plnú super skúsených ľudí, od ktorých sa môžeš veľa naučiť. U nás ťa nikto neodmietne.

Čo by si mal vedieť?
V tejto práci sa nezaobídeš bez analytických schopností a veľmi dobrého písomného prejavu. Rovnako tak musíš vedieť komunikovať s ľudmi osobne ale aj po telefóne (všetok druh komunikácie bude pre teba denných chlebom). Výhodou je pokročilá znalosť Excelu a základy SQL, čo ťa môžeme doučiť, pokiaľ preukážeš dostatok nadšenia.

Čo u nás získaš?
Okrem veľkej slobody a zodpovednosti taktiež skvelú partiu mladých ľudí, netradičné firemné teambuildingy, možnosť často navštevovať kolegov v Prahe. Zároveň budeš mať možnosť veľmi rýchlo rásť spolu s tým, ako expandujeme do ďaľších miest, možnosť zapojiť sa do obchodných jednaní alebo ich aj samostatne viesť a po práci si tak môžeš užiť aj milé VIP pozvania od našich partnerov na zaujímavé akcie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Supply

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
SQL - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prague based, venture funded start-up with a long-term vision to create an open marketplace for urban transportation and decrease the need to take own cars into city centers. Liftago is currently a taxi aggregating service. Through the Liftago mobile app or a third-party software, Liftago provides users with a choice of nearby drivers with rating, price and other realtime information. Liftago optimizes capacity of licensed taxi drivers or dispatch companies and thus reduces inefficiencies of fragmented market.
ID: 3132044  Dátum zverejnenia: 14.7.2017