Plavčík v USA, Lifeguard

Lifeguard SK, s.r.o.

USA - Washington D.C., Virginia, Maryland, New Jersey, Delware, Connecticut, Boston
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
koniec mája / začiatok júna 2016
Ponúkaný plat (brutto)
8.00 - 12.00 USD/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Ponúkame letnú brigádu - plavčík v USA pre študentov denného štúdia vysokých skôl
- Obdobie hlavnej sezóny: 26. máj - 4. september 2017
- Plavčík má na starosti bezpečnosť návštevníkov na bazénoch.
- Práca plavčíka v USA je veľmi jednoduchá a nenáročná, ale zodpovedná.
- Výhoda je, že na bazény nechodí veľa ľudí, kedže bazénov je tam veľa a patria k súkromným apartmánom, hotelom, športovým klubom alebo školám.

ZAUJÍMAVÉ VÝHODY:
- Pohodlné leto strávené na bazénoch v USA, hlavne oblasť Washington DC a okolie.
- PLATÍME NADČASY!
- 3 dňový výcvik plavčíka zabezpečený na Slovensku od American Red Cross, platnosť certifikátov na 2 roky
- Zdokonalíte si angličitnu a plávanie, uvidíte a pocestujete USA, naučíte sa záchranu a hlavné zásady prvej pomoci.
- Osvedčený a spoľahlivý zamestnávateľ.
- Program Work and Travel USA, J-1 víza.

EXTRA VÝHODY:
- výplata každé 2 týždne
- bývanie blízko bazénov
- poskytujeme bicykle a autá
- vyzdvihnutie z letiska po prílete
- dohľad a pomoc supervisora v práci
- zamestnávateľ organizuje športové aktivity, výlety, spoločné stretnutia

DÔLEŽITÉ:
- Miesta su limitované, kontaktujte nás čo najskôr
- info na webe: www.lifeguard.sk
- kontakt: michal@highsierrapools.com

High Sierra Pools, Inc. je komerčná swimming pool company, poskytuje kompletný bazénový servis v USA od servisu až po umiestnenie plavčíkov len na bazény.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- Je potrebné byť denným študentom VŠ.
- Angličina aspoň základy bežnej komuníkácie.
- Vedieť bežne plávať kraul aj prsia.

High Sierra Pools, Inc. poskytuje zamestnanie mladým ľudom, ktorí majú chuť pracovať ako plavčíci v USA, v mestách Washington D.C., Virginia, Maryland, New Jersey, Delware, Connecticut, Boston/Massachusetts, Virginia Beach(Tidewater) a ich priľahlé okolia.

Bratislavská 66
900 45 Malinovo

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2311039   Dátum zverejnenia: 25.11.2016