Logo Liečebné termálne kúpele, a.s.

Fyzioterapeut / Fyzioterapeutka

Liečebné termálne kúpele, a.s.

Miesto práce
Sklené Teplice - kúpele
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
možný ihneď, aj dohodou
1 187 - 1 578 EUR/mesiacZákladná mzda od 1 187 EUR - plus bonusy - základná mzda zvýšená o odbornú prax - príplatky za prácu nadčas - možná dohoda aj na skrátený úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ďašieho kolegu, ktorý má chuť pridať sa do našeho priateľského a profesionálneho tímu.

Vašou pracovnou náplňou bude:
- poskytovanie fyzioterapeutických procedúr podľa predpisu lekára
- vykonávanie rehabilitačných procedúr a cvičení
- asistencia pri odborných liečebných výkonoch
- spolupráca s lekármi

čo ponúkame:
• absolventom poskytneme kvalitné zaškolenie
• príjemný profesionálny kolektív a rodinnú atmosféru
• možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
• výborná zamestnanecká strava za výhodných podmienok
• možnosť zamestnaneckého ubytovania
• práca v atraktívnom prostredí kúpeľov
• zvýhodnené vstupy na voľno-predajné procedúry
• bezplatné vstupy do liečivých kúpeľov
• benefity pre zdravie, voľný čas

V prípade, že Vás pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis a my Vás budeme v krátkej dobe kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

fyzioterapeut

Ostatné znalosti

nemecký jazyk / anglický jazyk - výhoda - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

◦ preukázanie zdravotnej spôsobilosti
◦ ukončené vzdelanie v odbore fyzioterapia
◦ príjemné vystupovanie
◦ diskrétnosť, samostatnosť, precíznosť a proaktivita
◦ pozitívny prístup

Sme Liečebné termálne kúpele, a.s., ktoré menia zásadným spôsobom koncept prístupu ku klientom. Hľadáme ľudí, ktorí sú ochotní sa rozvíjať a byť súčasťou napĺňania spoločne vytvorenej vízie. Adekvátne k tomu budeme pristupovať aj k ohodnoteniu, vytvoríme pracovné aj komunikačné podmienky a prostredie, kde bude každý hosť chodiť s radosťou a každý náš pracovník pracovať s nadšením. Ak ste človek, ktorý má rád svoju profesiu a výzvy, radi sa s Vami stretneme a predstavíme celú koncepciu na osobnom pohovore.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: personálne oddelenie
Tel.: +421917771511
E-mail: poslať životopis
ID: 4806049  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 187 EUR/mesiac