Stavbyvedúci

LICITOR group, a.s.

Miesto práce
Sládkovičova 6, Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiac+ príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- realizácia a riadenie zverených stavieb

- riadenie pracovného tímu na stavbe

- komunikácia so subdodávateľmi

- kontrola kvality a výkonu na stavbe

- realizácia výkonov podľa stavebnej dokumentácie a ich evidencia v stavebnom denníku

- kontrola dodržiavania stavebných postupov a bezpečnostných predpisov

- príprava podkladov a dokumentácie na fakturáciu za vykonané práce

- trvalé zamestnanie v stabilnej spoločnosti

- príjemné „rodinné prostredie“

- práca v mladom, dynamickom kolektíve

- platové ohodnotenie adekvátne vykonanej práci a výsledkom

- firemné auto na firemné účely

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- osvedčenie (pečiatka) stavbyvedúceho

- skúsenosť v odbore stavebníctvo

- ochota učiť sa, napredovať

- výborné komunikačné schopnosti

- znalosť stavebných a technických procesov

- technické myslenie, dôslednosť, spoľahlivosť

- samostatnosť, flexibilita

Sme dynamická a stabilná spoločnosť LICITOR , ktorá zastrešuje spoločnosti s týmito druhmi podnikania:

LICITOR group, a.s., ktorá vykonáva dražby už viac ako 19 rokov. Za uvedené obdobie sme úspešne vyriešili viaceré problémy spojené s aplikáciou Zákona o dobrovoľných dražbách a zároveň získali množstvo praktických skúseností, o ktoré sa chceme podeliť s odbornou i laickou verejnosťou.

LICITOR development , s.r.o. je developerská spoločnosť špecializujúca sa na výstavbu rezidenčných a komerčných projektov. Rukopis našich stavieb je vyjadrením vnímania potrieb obyvateľov, zrkadlom našich spoločenských a kultúrnych postojov, s akcentom na politickú nezainteresovanosť a nekonfliktné vzťahy s verejnosťou.

LICITOR reality, s.r.o. je realitnou sekciou, ktorá radí našu spoločnosť medzi popredné realitné agentúry špecializujúce sa najmä na rezidenčné nehnuteľnosti a development v Žiline a okolí, ako aj na strednom Slovensku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Szabová
Tel.: +421915863529
E-mail: poslať životopis
ID: 4800985  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac