Logistický a montážny pracovník

LIBRE design & interior, s.r.o.

Miesto práce
Bardejov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.04.2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedna sa o kumulovanú funkciu s náplňou práce:

-Šoférovanie a Doprava: Zodpovednosť za bezpečné šoférovanie dodávky, dodržiavanie plánov a trás doručenia. Zaisťovanie, že vozidlo je v dobrom technickom stave.

-Práca na Sklade: Zahrnuje organizáciu tovaru na sklade, prípravu zásielok na odoslanie, príjem tovaru, skladovanie a udržiavanie poriadku na sklade.

-Nakládky a Vykládky: Fyzická práca súvisiaca s nakladaním a vykladaním tovaru alebo materiálu z/na dodávku, vrátane používania príslušných pomôcok a zaistenia nákladu.

-Montáž a Dokončovacie Práce v Interiéroch: Vykonávanie špecializovaných montážnych a dokončovacích prác v interiéroch, napríklad inštalácia stropných líšt pre závesy a montáž závesov, alebo drobné opravy a úpravy.

-Administratíva a Záznamy: Vedenie potrebných logistických a prepravných dokumentov, ako sú dodacie listy, evidencia prepravovaného tovaru a pracovné záznamy.

-Kontrola Kvality a Bezpečnosti: Uistite sa, že všetky tovary sú bezpečne a správne uskladnené a prepravené, a že všetky montážne práce sú vykonané podľa štandardov kvality.

-Komunikácia so Zákazníkmi a Tímom: Spolupráca s ostatnými členmi tímu a komunikácia so zákazníkmi alebo klientmi pri doručovaní tovaru alebo vykonávaní prác.

-Flexibilný Pracovný Čas

-Príplatky za Nadčasy

-Zdravotné Poistenie a Benefity

-Zvýhodnene ceny na tovar z našej ponuky

-Školenia a Kariérny Rozvoj

-Stravné Lístky alebo Príspevok na Stravovanie

-Firemné Akcie alebo Benefity

Pridajte sa k Nášmu Rastúcemu Tímu – Hľadáme Nadšeného a Energického Profesionála na Dlhodobú Spoluprácu!

V našej dynamicky sa rozvíjajúcej firme, ktorá sa špecializuje na poskytovanie služieb pre oblasť Hospitality, práve teraz hľadáme človeka, ktorý pristupuje k práci s energiou a entuziazmom. Ak hľadáte príležitosť stať sa súčasťou jedinečného tímu a máte ambície rásť a rozvíjať sa spolu s nami, radi by sme vás poznali!

Uvedený plat je nástupný a bude nastavený individuálne na základe vašich zručností, skúseností a efektivity v práci. Pre skúsených uchádzačov sme pripravení dohodnúť ešte výhodnejšie finančné podmienky, aby odrážali ich prínos a odbornosť.

Čo Vám Ponúkame:

Príležitosť pracovať v jedinečnom a inovatívnom prostredí.
Možnosť podieľať sa na budovaní výnimočnej spoločnosti a zároveň rozvíjať vašu kariéru.
Práca s prestížnymi klientami z hotelového priemyslu, ktorá prináša unikátne výzvy a zaujímavé projekty.
Dlhodobú spoluprácu, kde ambiciózni a zodpovední jednotlivci budú výrazne oceňovaní.
Čo Očakávame:

Silný záväzok k práci a entuziazmus pre dosahovanie vynikajúcich výsledkov.
Schopnosť pracovať samostatne aj ako súčasť tímu.
Ambície rásť a rozvíjať sa v rámci našej spoločnosti.
Zodpovedný prístup k práci a ochotu učiť sa nové veci.
Pridajte sa k nám a buďte súčasťou niečoho skutočne výnimočného! Ak máte pocit, že ste ten pravý človek pre túto pozíciu, neváhajte a pošlite nám váš životopis. Tešíme sa na vašu spoluprácu a spoločné dosahovanie nových úspechov!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Poľský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- Samostatnosť a Zodpovednosť

- Fyzická Zdatnosť a Vytrvalosť

- Zručnosti v Organizácii a Plánovaní

- Manuálne a Technické Zručnosti

- Pozornosť k Detailom

- Komunikačné Schopnosti

- Schopnosť riešenie Problémov a Rozhodovanie

- Prispôsobivosť a Flexibilita

- Základné Počítačové Zručnosti

- Tímový Prístup

- Znalosť Bezpečnostných Predpisov

Libre Interior + Design poskytuje komplexné služby v oblasti interiérov hlavne v oblasti Hospitality.
Naši klienti sú prevažne hotely, renovujeme ich alebo zariaďujeme od začiatku ako generálny dodávateľ.
Naša ponuka pozostáva: Od technického návrhu cez vizualizáciu až po zariadenie s koordináciou projektu.
Sme odborníci na všetky aspekty interiérového dizajnu.

Špecializujeme sa na interiérový dizajn, výrobu a distribúciu zariadení a interiérových úprav. Vďaka dlhoročnej spolupráci s profesionálnymi výrobcami ponúkame produkty najvyššej kvality.
Hľadáme ľudí, ktorí radi tvoria interiéry rovnako ako my ľudí, ktorí sa k nám pridajú a budú s nami rozvíjať spoločnosť.

Návrhy interiérov, ktoré nám vychádzajú z rúk, sú spojením funkčnosti a nadčasovosti s vysokou estetickou úrovňou.
Každý projekt – súkromný aj verejný priestor – je vytvorený v súlade s kompromisom medzi očakávaniami našich klientov a naším vnímaním priestoru.
Vyvíjame maximálne úsilie, aby sme zabezpečili, že projekty, ktoré vytvárame, zlepšujú kvalitu každodenného používania a poskytujú pocit pohodlia.
Snažíme sa, aby výber materiálov a estetika v interiéri zdôrazňovali individualizmus.
Vieme navrhnúť interiér, ktorý je funkčný, nadčasový a využíva všetok dostupný priestor. Poznatky získané počas štúdia, ako aj ich následné využitie v projektoch nám umožnili vyvinúť jedinečný štýl.
Ctíme klasiku a nadčasové riešenia, no v našej práci ich kombinujeme s najnovšími trendmi.
Každý projekt je proces, ktorý sa začína rozhovorom s klientom s cieľom spoznať jeho očakávania a dať im jedinečný charakter.
Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne.
Preto chceme do nášho tímu pozvať jedinečného a individuálneho človeka.

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomáš Jakubašek
E-mail: poslať životopis
ID: 4751930  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac