Logo LIBRE design & interior, s.r.o.

Predajca v interiérovom štúdiu

LIBRE design & interior, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.07.2024
Od 1 850 EUR/mesiacZákladná mzda + bonusy z predaja/projektov + odmeny. Finálna ponuka bude predmetom diskusie s vybraným kandidátom na základe jeho skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívny predaj produktov vlastnej výroby a značiek ktoré výhradne distribuujeme

-Komunikácia so zákazníkom, odborné poradenstvo v oblasti interiérov a našich produktov

-Spolupráca s dizajnérmi a interiérovými architektmi

- Príprava cenových ponúk , modbordow, tvorba cenníkov

- Priama práca s klientom a výber dokončovacích materiálov v našom showroome

-Žiadny strop - máš nápad na rozvoj ? Dostaneš podporu na jeho realizáciu. Chceš zarobiť ešte viac? Spoločne nájdeme spôsob.

-Pozícia, v ktorej môžete ovplyvniť formovanie spoločnosti - môžete sa aktívne podieľať na budovaní firmy, spoluvytvárajúc ju.​

-Provízie z predaja

-Zľavy v rámci produktového portfólia našej spoločnosti

​-Možnosť kariérneho rastu​

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.6.2024 (ostáva ešte 28 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
SketchUp - Mierne pokročilý
ArchiCAD - Mierne pokročilý
3DS Max - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- Schopnosť a ochota sa neustále zlepšovať

- Zodpovednosť a dôslednosť v dodržiavaní termínov

- Príjemné vystupovanie

- Komunikatívnosť

- Pracovné nasadenie

- Samostatnosť

- Flexibilita

- Práca v 3D programe výhodou nie podmienkou

- Schopnosť rýchlo a kreatívne pracovať

- Dobrá organizácia práce a schopnosť pracovať pod časovým tlakom

- Záujem o interiérový dizajn

Ak čítate tento inzerát, objavili ste príležitosť, ktorá otvorí dvere do sveta hotelového dizajnu a zariaďovania. Ponúkame vám šancu na cenné skúsenosti, zaujímavé kontakty a kariérny rast.

Sme odhodlaní byť lídrom vo svojom odbore a zamerať sa na potreby našich klientov. Pridajte sa k nášmu tímu a pridajte sa k nám pri tvorbe jedinečných hotelových priestorov.

Staňte sa súčasťou našej spoločnosti, kde každý projekt je dobrodružstvom a každý nápad je cenený. Objavte svoj potenciál a rast s nami.

LIBRE Interior + Design poskytuje komplexné služby v oblasti interiérov pre hospitality segment, hlavne pre hotely, od projektovania až po konečné zariadenie interiérov.
Ako generálny dodávateľ pracujeme od prvotných technických návrhov, cez vizualizáciu, až po koordináciu a dokončenie projektu.
Špecializujeme sa na dizajn, výrobu a distribúciu zariadení, pričom zaručujeme vysokú kvalitu vďaka spolupráci s profesionálnymi výrobcami.

Naše služby využívajú renomované spoločnosti v hotelovom odvetví, čo dáva ľuďom, ktorí s nami spolupracujú, možnosť rozvíjať sa v danej oblasti, spoznávať nových ľudí a predovšetkým sa veľa naučiť.
Našou víziou a cieľom je byť dlhodobo najlepšou firmou pre našu cieľovú skupinu, vo všetkých troch krajinách, v ktorých pôsobíme.

Ponúkame tiež kompletné dokončenie interiérov, pričom berieme do úvahy osobné preferencie klientov a dodržujeme individuálne nastavené rozpočty a termíny.

Projektujeme → Radíme → Zariaďujeme

Kontakt

ID: 4315357  Dátum zverejnenia: 12.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 850 EUR/mesiac