Office manager / Administratívny pracovník

LIBRE design & interior, s.r.o.

Miesto práce
Bardejov, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.06.2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiacZákladný fixný plat + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca s dokumentáciou – zakladanie, triedenie, vyhľadávanie, evidovanie, archivácia
- Evidovanie prijatej a odoslanej korešpondencie
- Prijímanie a evidovanie elektronickej pošty a telefonických hovorov
- Komunikácia s dodávateľmi, odberateľmi a externými partnermi
- Kontrola podkladov pre DPH
- Príprava cenových ponúk
- Príprava prevodných príkazov
- Dohľad nad správnym vyplatením dodávateľov, kontrola odberateľských faktúr
- Kontrola rôznych typov položiek (bankové výpisy, interné doklady, odberateľské a dodávateľské faktúry a pod.)

- Zamestnanecké zľavy
- Stabilná práca
- Možnosť finančného rastu
- Flexibilný pracovný čas
- Finančné odmeny
- Firemný telefón/počítač
- Parkovanie priamo pri pracovisku
- Kvalitné školenia
- Káva na pracovisku

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Canva - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

3

- zodpovednosť a dôslednosť v dodržiavaní termínov
- samostatnosť
- entuziazmus
- schopnosť a ochota sa neustále vzdelávať
- príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť,
- pracovné nasedenie
- flexibilita

Ak čítate tento inzerát, objavili ste príležitosť, ktorá otvorí dvere do sveta hotelového dizajnu a zariaďovania. Ponúkame vám šancu na cenné skúsenosti, zaujímavé kontakty a kariérny rast.

Sme odhodlaní byť lídrom vo svojom odbore a zamerať sa na potreby našich klientov. Pridajte sa k nášmu tímu a pridajte sa k nám pri tvorbe jedinečných hotelových priestorov.

Staňte sa súčasťou našej spoločnosti, kde každý projekt je dobrodružstvom a každý nápad je cenený. Objavte svoj potenciál a rast s nami.

LIBRE Interior + Design poskytuje komplexné služby v oblasti interiérov pre hospitality segment, hlavne pre hotely, od projektovania až po konečné zariadenie interiérov.
Ako generálny dodávateľ pracujeme od prvotných technických návrhov, cez vizualizáciu, až po koordináciu a dokončenie projektu.
Špecializujeme sa na dizajn, výrobu a distribúciu zariadení, pričom zaručujeme vysokú kvalitu vďaka spolupráci s profesionálnymi výrobcami.

Naše služby využívajú renomované spoločnosti v hotelovom odvetví, čo dáva ľuďom, ktorí s nami spolupracujú, možnosť rozvíjať sa v danej oblasti, spoznávať nových ľudí a predovšetkým sa veľa naučiť.
Našou víziou a cieľom je byť dlhodobo najlepšou firmou pre našu cieľovú skupinu, vo všetkých troch krajinách, v ktorých pôsobíme.

Ponúkame tiež kompletné dokončenie interiérov, pričom berieme do úvahy osobné preferencie klientov a dodržujeme individuálne nastavené rozpočty a termíny.

Projektujeme → Radíme → Zariaďujeme
ID: 4315259  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac