Účtovník

Liberum s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
1 400 - 1 600 EUR/mesiacFixná zložka podľa skúseností kandidáta - dohodou (plus ročné odmeny)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do medzinárodnej spoločnosti hľadáme ÚČTOVNÍKA., ktorý má skúsenosti s účtovaním /PU/.

Náplň práce:
- účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr (tuzemské aj zahraničné),
- účtovanie zápočtov, ich odsúhlasovanie
- monitoring saldo-konta dodávateľov a odberateľov
- účtovanie operatívnych a finančných leasingov osobných a nákladných vozidiel,
sledovanie zmluvných vzťahov, sledovanie nájomných zmlúv,
- tvorba tvorba platobných príkazov,
- kontrola vecných a formálnych náležitosti účtovných dokladov v súlade s účtovnými a daňovými pravidlami,
- účtovanie pracovných ciest, transakcií z firemných kariet a nákladov z PHM firemných vozidiel,
- kontrola nákladov do mesačnej závierky a účtovanie nevyfakturovaných dodávok a rezerv do mesačnej závierky,
- realizácia inventarizácie zverených účtov záväzkov a pohľadávok,
príprava podkladov k mesačným a ročným závierkam, auditu a štatistickým výkazom,
- participácia na ďalších agendách účtovníctva v spolupráci s účtovníkmi Hlavnej knihy a podľa pokynov svojho nadriadeného.

- flexibilná pracovná doba
- možnosť vzdelávania
- stabilný tím
- Multisport karta
- firemné podujatia
- dennodenné využívanie cudzieho jazyka

Kontaktovať budeme najvhodnejších uchádzačov z hľadiska ich praxe a požiadavky klienta.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.6.2024 (ostáva ešte 20 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctvo

Počet rokov praxe

2

- vzdelanie: SŠ/VŠ s ekonomickým zameraním - prax v oblasti podvojného účtovníctva
- znalosť anglického jazyka na mierne až stredne pokročilej úrovni podmienkou (komunikácia so zahraničím ohľadom nezrovnalostí v dokladoch a pod.)
- MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook) na užívateľskej úrovni,
- znalosť SAP vítaná, nie je však podmienkou,
- samostatnosť, zodpovednosť, orientácia na detail

Personálno-poradenská spoločnosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Marianna Zálesňáková
E-mail: poslať životopis
ID: 4825891  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac