Dentálny hygienik / hygienička

Liberum s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiacfixná mzda + výkonnostné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre špičkovú dentálnu kliniku hľadáme zubného hygienika/hygieničku, ktorý/á má záujem o najmodernejšie technológie a vychytávky vo svojej ordinácii, trendy v zubnom lekárstve, neustály odborný rast a pochopenie pre detailnú a vysoko-profesionálnu prácu.

Náplň práce:

• Zostavovanie plánu prevencie a liečby, ako aj plánu udržania zdravia (spolu so zubným lekárom ) a jeho vysvetlenie pacientovi
• Vedenie manažmentu pacientov podľa stavu rizika ochorení ďasien a parodontu
• Vyšetrovanie pacientov extra a intraorálne podľa zmien na mäkkých a tvrdých zubných tkanivách
• Individuálne poradenstvo podľa stavu ústnej hygieny, stupňa zápalu parodontu
• Motivácia a inštruktáž čistenia zubov pomôckami
• Odstraňovanie zubného kameňa, povlakov a zafarbenia
• Vykonávanie bielenia zubov protokolom Pure Whitening
• Odoberanie vzoriek Microident +
• Nastavenie podpory liečby tvrdých zubných tkanív a parodontu vhodnými doplnkami v ústnej hygiene
• Poradenstvo pacientom v oblasti výživy a zdravého životného štýlu
• Práca so špičkovým vybavením.

- Odborný rast, možnosť neustáleho rozvoja, práca v spolupráci s expertmi v oblasti stomatológie
- Odmeny podľa vašich výsledkov
- Zľavy na služby poskytované klinikou
- Zaujímavé eventy a team buildingy
- MultiSport karta

Zvážime starostlivo každý životopis. Ozývať sa budeme len uchádzačom, ktorí spĺňajú podmienky a predpoklady na výkon predmetnej pozície.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 15 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Klinika dentálnej starostlivosti pôsobiaca na slovenskom trhu niekoľko desaťročí s bohatými skúsenosťami, špičkovou výbavou, sledujúca a realizujúca najnovšie trendy v stomatológii.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

dentálna hygiena, stomatológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- Nadstavbové odborné vyššie vzdelanie alebo VŠ 1.-2. stupňa (dentálna hygiena)
- Prax – vítaná v oblasti dentálnej hygieny
- Radosť z učenia nových vecí, odborného či rastu
- Motivácia pre prácu od výkonu (nadštandardná výkonová zložka)
- Príjemná komunikácia, flexibilita, dobré organizačné zručnosti

Personálno-poradenská spoločnosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Marianna Zálesňáková
E-mail: poslať životopis
ID: 4808119  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac