Predajca luxusných šperkov a hodín

Liberum s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre spoločnosť zaoberajúcu sa predajom luxusných šperkov a hodín hľadáme príjemného a pro-klientsky orientovaného človeka na pozíciu Predajca. Podmienkou je skúsenosť v predaji, znalosť anglického či nemeckého jazyka a chuť predávať luxusné produkty.

Tvojou náplňou práce bude:

- porozprávať sa so zákazníkom ako mu vieš pomôcť, čo a pre koho hľadá,
- predviesť mu produkty na základe vyšpecifikovaných potrieb,
- spoznať zákazníka, nakoľko s ním budeš s vysokou pravdepodobnosťou v pravidelnom kontakte (individuálny prístup),
- práca s pokladňou
- starostlivosť o chod a čistotu predajne.

Tvoja úloha po predaji nekončí. Môžeš si dohodnúť kávičku so zákazníkom, oslovovať ho pravidelne s novinkami, či len tak sa pripomenúť. Denne vybavíš niekoľko telefonických hovorov (pripomienka či predaj).

- práca s luxusnými produktami
- predaj na vyššej úrovni
- príležitostné školenia

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj životopis obsahujúci súhlas so spracovaním osobných údajov v súlade so Zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a žiadosť o prijatie do pracovného pomeru s uvedením názvu pracovnej pozície v predmete pošty.

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o prácu a zaslanie požadovaných materiálov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov spĺňajúcich požadované kritériá.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Spoločnosť s bohatou históriou v rámci predaja šperkov a hodiniek.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- SŠ/VŠ vzdelanie
- skúsenosť s predajom – podmienkou
- znalosť anglického alebo nemeckého jazyka – pokročilý
- príjemná a proklientska komunikácia na profesionálnej úrovni, orientácia na zákazníka
- orientácia na predaj,
- zodpovedný prístup,
- samostatnosť
- podmienkou je kladný vzťah k šperkom, hodinkám, luxusnému tovaru

Spoločnosť zaoberajúca sa personálnym poradenstvom. Klientom poskytujeme riešenia týkajúce sa ľudských zdrojov v oblasti náboru, výberu ako aj veľmi dôležitej súčasti efektívneho fungovania spoločnosti – vzdelávaniu a rozvoju.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Heyrovského 7
841 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Marianna Kadlečíková
Tel.: 0905555600
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2729221   Dátum zverejnenia: 19.9.2016