Hotelový údržbár

LG TRADE, s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Ján, Starojánska č.24, Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
01.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
650-750 eur / Brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kompletné technické zabezpečenie všetkých budov a areálu. Údržba hotelových izieb, spoločných priestorov, reštaurácie, kuchyne, kaviarne. Odstraňovanie závad svojpomocne resp. dodávateľsky. Ošetrovanie verejných priestranstiev. Kosenie trávy, ošetrovanie krovín a drevín. Odpratávanie snehu. Kontrola spotreby energií. Údržba automobilov.

Možnosť pohyblivej pracovnej doby.

Žiadosti so životopisom zasielajte na adresu : udrzba@svatojanskykastiel.sk

Na osobný pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

23.12.2016 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Spoľahlivosť, precíznosť, praktické myslenie, ochota pomáhať.

Spoločnosť LG TRADE, s.r.o. v súčasnej dobe prevádzkuje novozrekonštruovaný hotel v Liptovskom Jáne, hotel Svätojánsky kaštieľ***. Hotel sa nachádza v historickej budove z konca 16. storočia. Má k dispozícii 23 štýlovo a vkusne zariadených izieb, hotelovú reštauráciu, kaviareň s letnou terasou a relax centrum. Okrem hotela spoločnosť prevádzkuje aj malú incomingovú cestovnú kanceláriu, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním ubytovania zahraničnej, zväčša rusky hovoriacej klientely na Slovensku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

LG TRADE, s.r.o. - Hotel Svätojánsky Kaštieľ ***
Starojánska 24
032 03 Liptovský Ján
http://www.lgtrade.sk, www.svatojanskykastiel.sk

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2822550   Dátum zverejnenia: 22.11.2016