Manažér incomingovej cestovnej kancelárie

Hotel Svätojánsky kaštieľ ***

Miesto práce
Starojánska 24, Liptovský Ján, okres Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
15.08.2016
800 eur - 1350 eur. Mzda závisí od dosiahnutého mesačného hospodárskeho výsledku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava a následný predaj pobytov na Slovensku zahraničným klientom a zahraničným partnerským cestovným kanceláriám
- komunikácia so slovenskými hotelmi a ubytovacími zariadeniami, dohadovanie cenových relácii, tvorba rezervácií
- kontrahovanie ubytovacích kapacít na Slovensku
- spracovanie ponúk na internetových stránkach spoločnosti
- príprava a predaj doplnkových služieb na Slovensku (sprevádzanie, transfery, návštevy kult. historických pamiatok a pod ... tzv. zážitková turistika)
- e-mailová komunikácia s klientom (príprava ponúk)
- vedenie evidencie predaných zájazdov

- možná pohyblivá pracovná doba
- služobný notebook
- služobný mobilný telefón
- príjemné pracovné prostredie,
- motivujúce platové ohodnotenie, ktoré závisí od úspešnosti predaja

V prípade záujmu o ponúkanú pracovnú pozíciu zašlite písomnou formou profesíjny životopis v slovenskom jazyku e-mailom na adresu : [email protected]. Do predmetu e-mailu napíšte text : Vaše priezvisko. Vybraným uchádzačom bude navrhnutý termín osobného stretnutia.
Pri zasielaní Vašich údajov uveďte prosím písomný súhlas s ich spracovaním v súlade so Zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- nutná znalosť geografie Slovenska
- výhodou je poznanie trhu v oblasti ubytovania na Slovensku (hotely, penzióny)
- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
- ochota pracovať aj nad rámec pracovného času
- ochota cestovať do zahraničia a oslovovať nových obchodných partnerov
- samostatnosť pri riešení úloh
- vodičský preukaz skup. "B" je výhodou

Hotel Svätojánsky kaštieľ*** sa nachádza v historickej budove z konca 16. storočia. Bývalé sídlo šľachtickej rodiny Szentiványiovcov dnes slúži hosťom z celého sveta. Má k dispozícii 25 štýlovo a vkusne zariadených izieb, hotelovú reštauráciu, kaviareň s letnou terasou a relaxačné centrum. Hotel je majetkom spoločnosti LG TRADE, s.r.o., ktorá je na trhu cestovného ruchu od roku 2006.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1383415  Dátum zverejnenia: 22.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 eur - 1350 eur. Mzda závisí od dosiahnutého mesačného hospodárskeho výsledku