Výjazdový technik

LEYARD EUROPE s.r.o.

Miesto práce
Jána Pavla II.1, Prešov
Termín nástupu
01.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výstavba a montáž displejov na výstavách, prezentáciách alebo u zákazníka.
Techická podpora zákazníka na diaľku - telefonicky a online (skype, email, team viewer) v anglickom jazyku.
Oprava LED modulov a kabinetov na mieste u zázkazníka.
Kontrola, testovanie a analýza výrobkov a ich častí meracími a diagnostickými prístrojmi.
Vypracovávanie technických správ z kontrol,testov a analýz.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2016 (ostáva ešte 34 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika a audiovizuálna technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počítačové znalosti - administrátor

Administrácia LAN/WAN - základy

Vodičský preukaz

A

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aktivna znalosť anglického jazyka (na písomnej aj komunikačnej úrovni).
Znalosť používania meracích prístrojov pre meranie elektrických parametrov a fyzikálnych veličín.
Znalosť používania CAD software pre tvorbu dokumentácie a čítanie technickej dokumentácie (elektrotechnických schém).
Znalosť programov Microsoft office: Excel, Word, Power point.
Hlboké technické znalosti a praktické skúsenosti vo videotechnike.
Komunikačné, organizačné a plánovacie zručnosti.

LEYARD EUROPE s.r.o., pobočka svetového lídra vo výrobe LED displejov so sídlom v Číne, Leyard Opto-Electronic Company Ltd., je dodávateľom do krajín Európy, Afriky, Stredného východu a krajín SNŠ prostredníctvom rôznych úspešných projektov. Hlavnou prioritou spoločnosti je zamerať sa na dizajn, výrobu a distribúciu celého radu LED výrobkov. Najobľúbenejšie LED produkty sa používajú pre vnútorné i vonkajšie použitie v priestoroch nákupných centier, športových areálov, letísk, atď.

LEYARD znásobilo svoju činnosť fúziou s Planar Systems, Inc., americkou výrobnou spoločnosťou digitálnych displejov so sídlom v Hillsboro, Oregon, ktorá bola založená v roku 1983 ako spin-off z Tektronix, prvý americký výrobca elektroluminiscenčných (EL) digitálnych displejov. Planar v súčasnosti vyrába širokú škálu špeciálnych displejov. Je dcérskou spoločnosťou Leyard Optoelectronic Co ., so sídlom v Shenzhen, Čína.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Jána Pavla II. 1
080 01 Prešov
www.leyard.com

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2732652   Dátum zverejnenia: 22.9.2016