Riaditeľ Technického úseku

LEYARD EUROPE s.r.o.

Miesto práce
Jána Pavla II. 1, 080 01 Prešov, okres Prešov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za vedenie Technického úseku, Výroby, Projektové riadenie a Technická podpora zákazníkom
- Dobudovanie tímu Technického úseku
- Nastavenie interných procesov na Technickom úseku
- Zavedenie výroby a montáže LED obrazoviek
- Koordinácia a spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti

Stabilné zamestnanie v perspektívnej spoločnosti
Zaujímavá práca v dynamickom kolektíve
Priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• Riadiace-manažérske schopnosti
• Vysoká schopnosť riadiť a organizovať tímovú prácu
• Skúsenosti z výrobných a riadiacích procesov
• Vysoké pracovné nasadenie a flexibilita cestovať

LEYARD EUROPE s.r.o. je zastúpením skupiny LEYARD Group, svetového lídra vo výrobe LED displejov pre krajiny Európy. Skupina LEYARD Group znásobila svoju činnosť fúziou so spoločnosťou Planar Systems, popredným americkým výrobcom digitálnych displejov.

Spoločnosť LEYARD EUROPE s.r.o. rozširuje svoje pôsobenie v rámci výrobného závodu a centra technickej podpory pre európskych zákazníkov v priemyselnom parku Záborské.

Prezentácia spoločnosti je k dispozícii na stránke www.leyardeurope.eu, vrátane ukážok niektorých projektov spoločnosti na stránke https://www.leyardeurope.eu/en/case-studies

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1913643  Dátum zverejnenia: 30.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou