Junior ekonóm

LEXXUS, a.s.

Miesto práce
Miletičova 5, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie recepcie a sekretariátu
- Telefonická komunikácia a prvý kontakt s klientmi a obchodnými partnermi spoločnosti
- Organizačné zabezpečovanie obchodných stretnutí
- Riešenie operatívnych úloh a administratívna podpora
- Správa obchodnej agendy
- Spracovanie výkazov a hlásení
- Príprava a zhromažďovanie podkladov pre vedenie účtovníctva
- Doručovanie podkladov externému účtovníkovi
- Zadávanie účtovných vstupov do online účtovného systému
- Výpočet a spracovanie podkladov pre fakturáciu provízií
- Kontrola vedenia účtovníctva
- Vystavovanie objednávok
- Vystavovanie, evidencia a prijímanie faktúr
- Sledovanie a aktualizácia plánovaného cash flow
- Vedenie pokladne
- Kontrola stavu bankového účtu, prichádzajúcich a odchádzajúcich platieb
- Inventarizácia majetku a záväzkov, správa mobilných telefónov, prijímanie a vyraďovanie majetku z evidencie
- Komunikácia s partnermi zamestnávateľa vo veciach účtovných a ekonomických
- Iná administratíva súvisiaca s vedením účtovníctva a ekonomiky spoločnosti
- Ďalšie súvisiace úkony a agenda

- Práca pre stabilnú spoločnosť
- Dynamická spoločnosť a mladý kolektív
- Finančné ohodnotenie podľa pracovného nasadenia
- Stále pracovné miesto

- záujemcovia môžu posielať svoj životopis v slovenskom jazyku na adresu [email protected]
- na základe vyhodnotenia zaslaných materiálov sa uskutočnia osobné pohovory
- všetci kandidáti budú oboznámení s výsledkami výberového konania telefonicky alebo emailom po jeho ukončení

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Základy
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- prax na ekonomickej pozícii min. 1 rok
- samostatnosť
- zodpovednosť
- zmysel pre detail a precíznosť
- chuť učiť sa, pracovať v tíme
- komunikatívnosť
- flexibilita

LEXXUS patrí medzi najvýznamnejšie bratislavské realitné spoločnosti špecializujúce sa najmä na rezidenčné nehnuteľnosti. Vďaka silnému zázemiu, detailnej znalosti miestneho trhu, vedomostí našich maklérov a cenným osobným kontaktom, Vám vieme zabezpečiť atraktívnu ponuku a výhodné podmienky pri realizácii Vášho zámeru.
Prvotriedny klientsky servis, ktorý zahŕňa právne, daňové a hypotekárne poradenstvo je zárukou príjemnej a bezproblémovej transakcie pri kúpe, predaji, prenájme alebo iných investíciách do nehnuteľností.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2734964  Dátum zverejnenia: 23.9.2016