Realitný maklér / Real Estate Agent

LEXXUS, a.s.

Miesto práce
Miletičova 5, 821 08 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Pozícii a schopnostiam zodpovedajúce ohodnotenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

JE ČAS NA ZMENU.
Ak vás nebaví súčasná práca, realitný maklér môže byť vaše nasledujúce zamestnanie.

Ponúkame najlepšie podmienky pre maklérov v jednej z najvýznamnejších realitných spoločností na bratislavskom trhu - LEXXUS.

K práci realitného makléra ponúkame SILNÉ ZÁZEMIE:
- pracujte pre silnú značku na trhu s bratislavskými realitami - 10 ročné skúsenosti
- zaškolíme vás a priebežne sa budeme starať o zvyšovanie vašej kvalifikácie odbornými školeniami
- vieme vás motivovať k vyššiemu výkonu prostredníctvom dobre nastaveným províznym modelom

MARKETINGOVÁ PODPORA vašej práce:
- pravidelná distribúcia LEXXUS newslettera, ktorý je zasielaný na denne aktualizovanú databázu klientov
- propagácia inzerátov prostredníctvom celoročnej inzercie v najpoužívanejších realitných portáloch na Slovensku
- web stránka LEXXUS dosahuje návštevnosť viac ako 25 000 unikátnych návštevníkov za mesiac
- využívanie direct marketingových a ďalších atraktívnych marketingových nástrojov na spropagovanie realitných inzerátov

NÁPLŇ PRÁCE:
- Komplexné sprostredkovanie predaja a prenájmu nehnuteľností.
- Aktívna práca na rozširovaní portfólia nehnuteľností a akvizícia nových klientov.
- Zadávanie ponúk do databázy, aktualizácia ponúk.
- Príprava a prezentácia ponúk pre potenciálnych klientov.
- Zabezpečovanie obhliadok a profesionálna prezentácia nehnuteľností.
- Pravidelné kontaktovanie klientov, budovanie vzťahov a dobrého mena spoločnosti.
- Dojednávanie obchodných podmienok predaja a prenájmu nehnuteľností.
- Príprava zmluvnej dokumentácie v súčinnosti s právnym oddelením
- Odovzdávanie nehnuteľností.

- Využívanie know-how v oblasti realít (detailná znalosť realitného trhu).
- Spolupráca s významnými obchodnými partnermi.
- Dynamický a mladý kolektív.
- Motivujúce finančné ohodnotenie.
- Stále pracovné miesto.
- Mobilný telefón, PC.
- Auto.
- Interný právny poradca.
- Interný kuriér pre vybavenie katastra, bánk a pod.
- Interný konzultant pre vybavenie najlepšieho hypotekárneho financovania a poistenia.
- Interný špecialista pre analýzu trhu a cenotvorbu.

Viac na www.lexxuskariera.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Nehnuteľnosti

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Profesionálny, zodpovedný a cieľavedomý prístup k práci.
- Znalosť obchodnej komunikácie s orientáciou na koncového klienta.
- Prehľad o aktuálnom stave realitného trhu, základné povedomie o spoločenskom a hospodárskom dianí.
- Tímový duch, zmysel pre spoluprácu, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, kreativita, samostatnosť.
- Znalosť anglického jazyka na úrovni potrebnej pre zabezpečenie pracovnej činnosti.

LEXXUS patrí medzi najvýznamnejšie bratislavské realitné spoločnosti špecializujúce sa najmä na rezidenčné nehnuteľnosti. Vďaka silnému zázemiu, detailnej znalosti miestneho trhu, vedomostí našich maklérov a cenným osobným kontaktom, Vám vieme zabezpečiť atraktívnu ponuku a výhodné podmienky pri realizácii Vášho zámeru.
Prvotriedny klientsky servis, ktorý zahŕňa právne, daňové a hypotekárne poradenstvo je zárukou príjemnej a bezproblémovej transakcie pri kúpe, predaji, prenájme alebo iných investíciách do nehnuteľností.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2185212  Dátum zverejnenia: 18.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Pozícii a schopnostiam zodpovedajúce ohodnotenie.