Project Manager (trainee) - koordinátor prekladateľských služieb

LEXMAN, s. r. o.

Miesto práce
Škultétyho 1, 83103, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
asap/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
motivačné finančné ohodnotenie podľa znalostí a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte výbornú znalosť slovenského jazyka a nemeckého jazyka/anglického jazyka, výborne ovládate prácu s PC, máte obchodné a prezentačné zručnosti, zaujímate sa o prekladateľské odvetvie? Ste zodpovedný/á a pracovitý/á a komunikatívny/a? Chcete robiť to čo Vás baví a ešte si aj zarobiť peniaze?

Potom Vám ponúkame prácu na pozícii Project Manager - trainee v našej spoločnosti, ktorá patrí k lídrom v prekladateľskom segmente. V rámci trainee programu si osvojíte pracovné postupy v našej firme a získate praktické skúsenosti potrebné na prácu v prekladateľskom odvetví. Hlavnou náplňou vašej práce bude:
- komunikácia s domácimi a zahraničnými klientmi - osobne, e-mailom, telefonicky, príprava cenových ponúk, spracovanie prekladateľských a tlmočníckych projektov;
- aktívne vyhľadávanie nového obchodného potenciálu (e-mailom, telefonicky), prezentácia služieb spoločnosti;
- komunikácia s dodávateľmi, plánovanie, realizácia a zodpovednosť za priebeh prekladateľských projektov;
- sledovanie trendov na trhu prekladateľských služieb;
- prezentácia spoločnosti na výstavách;
- spolupráca v tíme ale aj samostatná práca na jednotlivých projektoch;
- práca s internými aplikáciami, textovými editormi, CAT nástrojmi (Trados Studio, MemoQ);
- pracovná doba 8:00 - 16:30 a 9:30 - 18:00

Táto pozícia je vhodná je absolventov vysokoškolského štúdia a pre študentov posledného ročníka, ktorí majú čas a záujem o prácu na plný úväzok.

- samostatná / tímová práca v mladom kolektíve v centre Bratislavy;
- motivačné finančné ohodnotenie podľa znalostí a skúseností;
- odmeny na základe mimoriadnych výkonov;
- zaškolenie, možnosť rozširovania znalostí a ďalšieho vzdelávania;
- firemný mobil s paušálom;
- teambuildingové aktivity.
Navrhni si svoj motivačný stimul a uvidíme.

Ak spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem o našu ponuku práce, poprosíme Vás zaslať nám Váš profesijný životopis v slovenskom a nemeckom (anglickom) jazyku spolu s motivačným listom. V motivačnom liste uveďte prečo si myslíte, že ste práve vy najvhodnejším kandidátom a budete prínosom pre LEXMAN a čo si myslíte že sa u nás môžete naučiť. Uvedené zašlite na e-mail: [email protected]
Do predmetu správy uveďte prosím " KOORDINÁTOR PREKLADATEĽSKÝCH SLUŽIEB - Trainee". Budeme kontaktovať len kandidátov, ktorí splnia naše požiadavky. Títo budú pozvaní na osobný pohovor.

LEXMAN - Tvoj partner vo svete jazykov

V správe uveďte, že súhlasíte, aby spoločnosť LEXMAN, s.r.o., spracovávala Vaše osobné údaje pre účely výberového konania, tj. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, poskytovaním tretím osobám, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

prekladateľstvo a tlmočníctvo, ekonómia

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
SDL Trados - Základy
Wordfast - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Musíš byť aktívny/a, chcieť sa učiť nové veci, tvrdo na sebe pracovať, intenzívne sa vzdelávať a milovať prácu s jazykom;
- spoľahlivosť, dochvíľnosť, otvorenosť, zodpovednosť a časová flexibilita;
- len ak máš výborné komunikačné a organizačné schopnosti - prežiješ v 21. storočí;
- výborná znalosť slovenského jazyka podmienkou;
- aktívna znalosť nemeckého/anglického jazyka;
- výborná znalosť práce s počítačom, znalosť práce s SDL Trados Studio alebo inými CAT výhodou;
- schopnosť pracovať v tíme ale aj samostatne;
- orientácia na cieľ a výsledok - veľmi dôležité;
Príďte sa ukázať a zistíme čo vo Vás je!

Spoločnosť LEXMAN patrí medzi popredné prekladateľské, tlmočnícke a lokalizačné spoločnosti na Slovensku a v Českej republike. Sme dynamická a inovatívna spoločnosť s orientáciou na odborné a technicky náročné prekladateľské, tlmočnícke a lokalizačné projekty. Poskytujeme kreatívne riešenia prekladateľských projektov pre klientov najmä z/do slovenského, českého jazyka a väčšiny jazykov strednej a východnej Európy. Medzi našich klientov patria renomované slovenské ako aj zahraničné medzinárodné spoločnosti.
Sme skupina profesionálov s viacročnou praxou v prekladateľskej oblasti. Myslíš si že si lepší ako ostatní, radi ťa privítame v našom tíme. Staň sa aj ty súčasťou nášho teamu! LEXMAN - Tvoj partner vo svete jazykov

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2632503  Dátum zverejnenia: 3.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivačné finančné ohodnotenie podľa znalostí a skúseností