Projektový manažér - koordinátor prekladateľských projektov

LEXMAN, s. r. o.

Chorvátsky Grob (okraj Bratislavy - MHD spojenie), Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
motivačný dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte výbornú znalosť nemeckého jazyka a slovenského jazyka, výborne ovládate prácu s PC, máte obchodné a prezentačné zručnosti, zaujímate sa o prekladateľské odvetvie? Ste zodpovedný/á a pracovitý/á a komunikatívny/a?

Potom Vám ponúkame prácu v našej spoločnosti, ktorá patrí k lídrom v prekladateľskom segmente. Hlavnou náplňou vašej práce bude:
- komunikácia s domácimi a zahraničnými klientmi - osobne, e-mailom, telefonicky, príprava cenových ponúk, spracovanie prekladateľských projektov;
- aktívne vyhľadávanie nového obchodného potenciálu (e-mailom, telefonicky), prezentácia služieb spoločnosti;
- komunikácia s dodávateľmi, plánovanie, realizácia a zodpovednosť za priebeh prekladateľských projektov;
- sledovanie trendov na trhu prekladateľských služieb;
- spolupráca v tíme ale aj samostatná práca na jednotlivých projektoch;
- práce s MS Office, CAT nástrojmi (Trados Studio, MemoQ, Across);
- práca na plný úväzok.

- stabilná a dynamická práca so širokou škálou činností v úspešnej nadnárodnej prekladateľskej spoločnosti;
- samostatná ale aj tímova práca v mladom kolektíve;
- motivačné finančné ohodnotenie;
- rad zamestnaneckých výhod;
- možnosť rozširovania znalostí

Pokiaľ spĺňate požiadavky a máte záujem o našu ponuku práce, poprosíme Vás zaslať nám Váš profesijný životopis v slovenskom a nemeckom (anglickom) jazyku spolu s motivačným listom. V motivačnom liste uveďte prečo si myslíte, že ste práve vy najvhodenjším kandidátom a budete prínosom pre LEXMAN na e-mail: [email protected]
Do predmetu správy uveďte prosím " PM - KOORDINÁTOR PREKLADATEĽSKÝCH PROJEKTOV". Budeme kontaktovať len kandidátov, ktorí splnia naše požiadavky, títo budú pozvaní na osobný pohovor.

LEXMAN - Tvoj partner vo svete jazykov

V správe uveďte, že súhlasíte, aby spoločnosť LEXMAN, s.r.o., spracovávala Vaše osobné údaje pre účely výberového konania, tj. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, poskytovaním tretím osobám, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické,humanitné

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- excelentné komunikačné schopnosti a obchodné zmýšľanie;
- aktívna znalosť cudzieho jazyka - nemčina (znalosť angličtiny výhodou);
- výborná znalosť práce s PC, práca s CAT (znalosť práce s Trados Studio výhodou);
- výborná znalosť slovenského jazyka;
- zodpovednosť, precíznosť, pracovitosť a ochota učiť sa nové veci;
- vyštudované prekladateľstvo a tlmočníctvo výhodou;
- prax z prostredia prekladateľskej spoločnosti výhodou.

Spoločnosť LEXMAN patrí medzi popredné prekladateľské, tlmočnícke a lokalizačné spoločnosti na Slovensku a v Českej republike. Sme dynamická a inovatívna spoločnosť s orientáciou na odborné a technicky náročné prekladateľské, tlmočnícke a lokalizačné projekty. Poskytujeme kreatívne riešenia prekladateľských projektov pre klientov najmä z/do slovenského, českého jazyka a väčšiny jazykov strednej a východnej Európy. Medzi našich klientov patria renomované slovenské ako aj zahraničné medzinárodné spoločnosti.
Sme skupina profesionálov s viacročnou praxou v prekladateľskej oblasti. Myslíš si že si lepší ako ostatní, radi ťa privítame v našom tíme. Staň sa aj ty súčasťou nášho teamu! LEXMAN - Tvoj partner vo svete jazykov

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1907330  Dátum zverejnenia: 22.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivačný dohodou