Asistent projektových manažérov - Dlhodobá stáž

LEXIKA s.r.o.

Miletičova 21, 821 08 Bratislava, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
dohodou (v priebehu júla/augusta 2016)
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si precízny, proaktívny študent 3 – 5 ročníka ročníka VŠ, plynule rozprávaš po anglicky, máš výbornú znalosť slovenského jazyka a hľadáš zmysluplnú prácu (stáž) v oblasti prekladateľského a lokalizačného odvetvia?

Ako asistent oddelenia riadenia projektov budeš poskytovať podporu projektovým manažérom, najmä pri:

- konverzia textov z PDF/skenov do formátu MS Word,
- príprava textov na preklad,
- formálna kontrola prekladov chyby (preklepy, čísla, úplnosť, jednotnosť, formátovanie),
- pomocné kancelárske činnosti.

V práci využiješ:

- svoju znalosť cudzieho jazyka,
- výbornú znalosť slovenčiny,
- svoju orientáciu na detail, precíznosť a spoľahlivosť.

Pri práci sa môžeš naučiť:

- lepšie a efektívnejšie pracovať s počítačom,
- porozumieť procesu spracovanie prekladu,
- pracovať s najmodernejšími CAT softvérmi.

Táto pozícia je vhodná pre:

- študentov vysokoškolského štúdia, najmä lingvistického smeru,
- študentov, ktorí si môžu uplatniť bezodvodovú položku,
- môžu pracovať približne 20 hodín v adrese našej prevádzky.

Poznámka: Náplňou práce nie sú preklady ani revízie prekladov.

Za svoju prácu dostaneš:
Hodinovú mzdu – povedz nám svoju predstavu a uvidíme.
Prístup k najnovším poznatkom z odvetvia.
Dôkladné zaškolenie a tréning.
Možnosť dlhodobej spolupráce.

Ak si myslíš, že sa ku nám hodíš, postupuj podľa týchto krokov a určite sa Ti ozveme späť.

1) Reaguj na túto ponuku!
2) Pošli nám svoje CV v slovenskom a v anglickom jazyku, aby sme Ťa mohli v rýchlosti spoznať.
3) Po prijatí CV Ťa vyzveme na vyplnenie online dotazníka.

Výberové konanie prebehne takto:
- Posúdime Tvoju žiadosť.
- Ak postúpiš do užšieho výberu, pošleme Ti na spracovanie niekoľko úloh.
- Vybraných kandidátov pozveme na osobné pohovory.

Pohovory sú predbežne plánované na júl/august 2016.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazyky, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ako nás presvedčíš, že chceme práve Teba?

- Máš radosť z učenia sa nových vecí
Okrem pláce je pre Teba práca v súčasnosti najmä zdrojom nových informácií a priestorom na sebazdokonaľovanie a profesijný rast.

- Slovenčinu máš v malíčku
Nemusíš byť rodeným hovoriacim slovenského jazyka ale slovenčinu ovládaš slovom aj písmom na výbornej úrovni.

- Prácu s PC ovládaš na pokročilej úrovni
Ak aj nepoznáš všetky detaily, tušíš, že v MS Word-e existuje spôsob ako jednoducho a rýchlo vytvoriť obsah, zoznam obrázkov či ďalšie funkcie a máš chuť sa to všetko naučiť a využiť v práci.

Sme prekladateľská spoločnosť so zameraním na odborné preklady a profesionálne tlmočenie a tiež:

- tím mladých ľudí s chuťou dosahovať dobré výsledky,

- jednou z najväčších prekladateľských spoločností v SR,

- kolektív s priateľskou atmosférou.

Aké sú naše hodnoty?

Pozeráme sa na svet očami našich zákazníkov, aby s našimi prekladmi a tlmočením získali čo najvyššiu hodnotu.

Pracovitosť a tímová práca nie sú pre nás len prázdnymi slovami do firemnej prezentácie. Navzájom si pomáhame, vieme spolu zamakať, ale aj dobre si oddýchnuť.

Integrita a dlhodobá udržateľnosť vzťahov so všetkými našimi partnermi sú pre nás dôležitejšie ako rýchly zisk, ľahké riešenia alebo vopred istá výhra v tendri.

Sme aktívnym členom Asociácie prekladateľských spoločností SR a medzinárodnej organizácie Globalization and Localization Association. Náš systém riadenia kvality je certifikovaný v zmysle normy ISO 9001 a texty prekladáme v zmysle ISO 17100.

Pracovné prostredie

Náš office sa nachádza v širšom centre mesta s výbornou dostupnosťou individuálnou aj hromadnou dopravou. Máme moderne vybavené pracoviská so všetkým potrebným technickým zázemím.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2646842  Dátum zverejnenia: 18.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou