Trainee Projektový manažér - koordinátor (preklady a tlmočenie)

LEXIKA s.r.o.

Miletičova 21, 821 08 Bratislava, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, internship, stáž
Termín nástupu
dohodou (v priebehu júla/augusta 2016)
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Názov pracovnej pozície je „Koordinátor prekladateľských projektov - Trainee“.

Cieľom nášho trainee programu je oboznámiť Ťa s pracovnými procesmi a postupmi v našej firme i v prekladateľskom odvetví a osvojiť si zručnosti potrebné na túto prácu.

Program oficiálne trvá jeden rok.
Najradšej ho však ukončíme skôr a to tak, že sa z Teba stane samostatný plnohodnotný koordinátor. Všetko závisí od Teba.

Náplň práce / Čo sa môžeš naučiť:
- profesionálne komunikovať s oboma stranami biznisu (zákazníkmi aj dodávateľmi),
- pracovať s najmodernejšími CAT softvérmi v odvetví,
- samostatne analyzovať požiadavky zákazníkov, pripravovať cenové ponuky,
- nakupovať od dodávateľov, kontrolovať ich výstupy, poskytovať im spätnú väzbu,
- zabezpečiť kompletnú realizáciu prekladateľských projektov,
- lepšie a efektívnejšie pracovať s počítačom.

Táto pozícia je vhodná pre:
- absolventov vysokoškolského štúdia,
- študentov posledného ročníka (ktorí majú priestor na prácu na plný úväzok).

Za svoju prácu dostaneš:

Samozrejme, pravidelný plat.
Povedz nám svoju predstavu a uvidíme.

Výkonnostné odmeny.
Hneď ako nás presvedčíš, že prácu zvládneš samostatne.

Odborné vzdelávanie.
Potom, čo sa u nás udomácniš.

Flexibilnú pracovnú dobu.
Nie, nemyslíme tým od nevidím do nevidím.

Ak si myslíš, že sa ku nám hodíš, postupuj podľa týchto krokov a určite sa Ti ozveme späť.

1) Reaguj na túto ponuku!
2) Pošli nám svoje CV v slovenskom a v anglickom jazyku, aby sme Ťa mohli v rýchlosti spoznať.
3) Predstav sa nám v motivačnom liste/správe. Presvedč nás, prečo práve ty si najvhodnejším kandidátom a prečo práve teba máme zavolať na pohovor. (prečo ťa zaujíma práca u nás, čo sa chceš u nás naučiť a naopak, čo by sme sa mohli naučiť my od Teba).

Výberové konanie prebehne takto:
- Po prijatí tvojho CV a motivačného listu Ťa vyzveme na vyplnenie krátkeho online dotazníka.
- Posúdime všetky poskytnuté informácie.
- Ak postúpiš do užšieho výberu, pošleme ti na spracovanie niekoľko úloh a test slovenského jazyka
- Vybraných kandidátov pozveme na osobné pohovory.

Pohovory sú predbežne plánované na druhú polovicu júna 2016.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazyky, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ako nás presvedčíš že chceme práve Teba?

Aktivita a záujem
Nedokážeš sa pozerať na kolegyňu, ako manuálne tlačí jeden adresný štítok za druhým, navyše keď Ti povie, že to opakuje každý mesiac. Sadneš si k nej a rýchlo jej ukážeš, ako si celý adresár vytlačí na štítky naraz.

Vieš to s ľuďmi
Každý deň si osobne, emailom alebo telefonicky v kontakte so známymi aj novými tvárami. Dokážeš jasne a jednoducho podať aj zložitejšie informácie a príjemne, ale dôrazne, vysvetliť, ak niečo nie je tak, ako by malo byť.

Neveríš na multitasking a predsa odolávaš stresu
Vieš, že reálne je zoradiť si úlohy podľa priority bez toho, aby ťa to vyviedlo z miery. Aj pod časovým tlakom ich (takmer vždy) bezchybne spracuješ.

Prácu s PC ovládaš na pokročilej úrovni
Ak v texte vo Worde vidíš päť medzerníkov namiesto tabulátora a máš z toho husiu kožu, budeme si rozumieť. Okrem toho vieš v MS Worde vygenerovať obsah, pracovať so štýlmi a ovládaš iné heky, ktoré sú na úrovni pokročilého používateľa programu MS Word. Životopis znesie veľa, jedným pohľadom však rýchlo odhalíme cheaty.

Vieš, čo znamená skratka DPH a ako ju správne vypočítať
Celá suma delené sto krát dvadsať mínus pôvodná suma krát mínus jedna alebo inakšie?

Máš radosť z učenia sa nových vecí
Akademické vzdelanie bolo fajn, ale teraz sa chceš naučiť, ako to chodí v praxi, jednoducho zamakať na sebe a užiť si pracovné úspechy.

Slovenčinu ovládaš na výbornej úrovni
Nemusíš byť rodeným hovoriacim slovenského jazyka ale slovenčinu ovládaš slovom aj písmom na výbornej úrovni.

Sme prekladateľská spoločnosť so zameraním na odborné preklady a profesionálne tlmočenie a tiež:

- tím mladých ľudí s chuťou dosahovať dobré výsledky,

- jednou z najväčších prekladateľských spoločností v SR,

- kolektív s priateľskou atmosférou.

Aké sú naše hodnoty?

Pozeráme sa na svet očami našich zákazníkov, aby s našimi prekladmi a tlmočením získali čo najvyššiu hodnotu.

Pracovitosť a tímová práca nie sú pre nás len prázdnymi slovami do firemnej prezentácie. Navzájom si pomáhame, vieme spolu zamakať, ale aj dobre si oddýchnuť.

Integrita a dlhodobá udržateľnosť vzťahov so všetkými našimi partnermi sú pre nás dôležitejšie ako rýchly zisk, ľahké riešenia alebo vopred istá výhra v tendri.

Sme aktívnym členom Asociácie prekladateľských spoločností SR a medzinárodnej organizácie Globalization and Localization Association. Náš systém riadenia kvality je certifikovaný v zmysle normy ISO 9001 a texty prekladáme v zmysle ISO 17100.

Pracovné prostredie

Náš office sa nachádza v širšom centre mesta s výbornou dostupnosťou individuálnou aj hromadnou dopravou. Máme moderne vybavené pracoviská so všetkým potrebným technickým zázemím.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2581684  Dátum zverejnenia: 31.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou