Trainee projektový manažér/-ka pre preklady a tlmočenie

LEXIKA s.r.o.

Miesto práce
Klincová 24, 821 08 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
dohodou (august/september 2015)
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Oficiálny názov pracovnej pozície je „Trainee Projektový manažér“.

Cieľom nášho trainee programu je oboznámiť Ťa s pracovnými procesmi a postupmi v našej firme i v prekladateľskom odvetví a osvojiť si zručnosti potrebné na túto prácu.

Program oficiálne trvá jeden rok. Najradšej ho však ukončíme skôr a to tak, že sa z Teba stane plnohodnotný projektový manažér. Všetko závisí od Teba.

Čo budeš robiť a čo sa môžeš naučiť?

- profesionálne komunikovať s oboma stranami biznisu (zákazníkmi aj dodávateľmi),
- pracovať s najmodernejšími softvérmi v odvetví,
- samostatne analyzovať požiadavky zákazníkov, pripravovať cenové ponuky,
- nakupovať od dodávateľov, kontrolovať ich výstupy, poskytovať im spätnú väzbu,
- zabezpečiť kompletnú realizáciu prekladateľských projektov,
- lepšie a efektívnejšie pracovať s počítačom.

Táto pozícia je vhodná pre:
- absolventov vysokoškolského štúdia,
- študentov posledného ročníka (ktorí majú priestor na prácu na plný úväzok).

Za svoju prácu dostaneš:

Samozrejme, pravidelný plat.
Povedz nám svoju predstavu a uvidíme.

Výkonnostné odmeny.
Hneď ako nás presvedčíš, že prácu zvládneš samostatne.

Odborné vzdelávanie.
Potom, čo sa u nás udomácniš.

Flexibilnú pracovnú dobu.
Nie, nemyslíme tým od nevidím do nevidím.

Je to jednoduché, stačí postupovať podľa týchto krokov a určite sa Ti ozveme späť.

1) Napíš na [email protected] s predmetom „Chcem byť ďalší trainee“.
2) Samozrejme, prilož svoj životopis, aby sme Ťa mohli v rýchlosti spoznať.
3) Prilož motivačný list alebo nahraj krátke video v ktorom nás môžeš presvedčiť, prečo práve Teba máme zavolať na osobný pohovor, (prečo ťa zaujíma práca u nás, čo sa chceš u nás naučiť a naopak, čo by sme sa mohli naučiť my od Teba).
4) Doplň text súhlasu s evidenciou a spracovaním osobných údajov.

Výberové konanie prebehne takto:

1) Po prijatí tvojho CV a motivačného listu Ťa vyzveme na vyplnenie krátkeho online dotazníka.
2) Posúdime všetky informácie a budeme ťa informovať ako ďalej.
Prvé kolo pohovorov je naplánované na prvý augustový týždeň 2015 v priestoroch spoločnosti Lexika.
3) Po prvom kole bude nasledovať aj druhé kolo pohovorov, ktoré prebehne v polovici augusta.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazyky, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ako nás presvedčíš že chceme práve Teba?

Aktivita a záujem
Nedokážeš sa pozerať na kolegyňu, ako manuálne tlačí jeden adresný štítok za druhým, navyše keď Ti povie, že to tak robí každý mesiac. Sadneš si k nej a rýchlo jej ukážeš, ako si celý adresár vytlačí na štítky za chvíľku.

Vieš to s ľuďmi
Každý deň si osobne, emailom alebo telefonicky v kontakte so známymi aj novými tvárami. Dokážeš jasne a jednoducho podať aj zložitejšie informácie a príjemne, ale dôrazne, vysvetliť, ak niečo nie je tak, ako by malo byť.

Neveríš na multitasking a predsa odolávaš stresu
Vieš, že reálne je zoradiť si úlohy podľa priority bez toho, aby ťa to vyviedlo z miery. Aj pod časovým tlakom ich (takmer vždy) bezchybne spracuješ.

Prácu s PC ovládaš na pokročilej úrovni
Ak v texte vo Worde vidíš päť medzerníkov namiesto tabulátora a máš z toho husiu kožu, budeme si rozumieť. Okrem toho vieš vygenerovať obsah a pracovať so štýlmi v Worde a ovládaš iné heky, ktoré sú na úrovni pokročilého používateľa Windowsu alebo Officu. Životopis znesie veľa, jediným pohľadom však rýchlo odhalíme cheaty.

Vieš, čo znamená skratka DPH a ako ju správne vypočítať
Celá suma delené sto krát dvadsať mínus pôvodná suma krát mínus jedna alebo inakšie?

Máš radosť z učenia sa nových vecí
Akademické vzdelanie bolo fajn, ale teraz sa chceš naučiť, ako to chodí v praxi, jednoducho zamakať na sebe, aby si následne mohol v práci žať úspechy.

Sme prekladateľská spoločnosť s viac ako 20 ročným pôsobením na slovenskom ako aj medzinárodnom trhu so zameraním na odborné preklady a profesionálne tlmočenie a tiež:

- tím mladých ľudí s chuťou dosahovať dobré výsledky,

- jednou z najväčších prekladateľských spoločností v SR,

- kolektív s priateľskou atmosférou.

Aké sú naše hodnoty?

Pozeráme sa na svet očami našich zákazníkov, aby s našimi prekladmi a tlmočením získali čo najvyššiu hodnotu.

Pracovitosť a tímová práca nie sú pre nás len prázdnymi slovami do firemnej prezentácie. Navzájom si pomáhame, vieme spolu zamakať, ale aj dobre si oddýchnuť.

Integrita a dlhodobá udržateľnosť vzťahov so všetkými našimi partnermi sú pre nás dôležitejšie ako rýchly zisk, ľahké riešenia alebo vopred istá výhra v tendri.

Sme aktívnym členom Asociácie prekladateľských spoločností SR a medzinárodnej organizácie Globalization and Localization Association. Náš systém riadenia kvality je certifikovaný v zmysle normy ISO 9001 a texty prekladáme v zmysle ISO 17100.

Pracovné prostredie

Náš office sa nachádza v širšom centre mesta s výbornou dostupnosťou individuálnou aj hromadnou dopravou. V krátkom čase máme v pláne sa presunúť do coworkingového centra. Máme moderne vybavené pracoviská so všetkým potrebným technickým zázemím.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1873351  Dátum zverejnenia: 7.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou