Logo LEVIATHAN Food s.r.o.

Čašník / servírka - SPAGHETTI LEVIATHAN - OC NOVUM

LEVIATHAN Food s.r.o.

Miesto práce
OC Forum, Námestie legionárov, Prešov
Termín nástupu
01. 06. 2024
1 200 - 1 400 EUR/mesiacMzda pozostáva zo základnej zložky, náhrady služobných výdavkov a stravného.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu Spaghetti Leviathan hľadáme šikovného čašníka/servírku.

Pracovitosť, dôslednosť, poctivosť a príjemné vystupovanie. Ak spĺňaš tieto predpoklady, ČÍTAJ ĎALEJ :)

TVOJOU NÁPLŇOU PRÁCE BUDE:

  • výdaj jedla za pultom,
  • práca s kasou,
  • pomocné práce v kuchyni,
  • udržiavanie čistoty na prevádzke,
  • práca na zmeny (ktoré sa prispôsobia tvojmu rozvrhu),
  • hodinový fond - 40 hodín týždenne.

  • nadštandardné finančné ohodnotenie,
  • možnosť pracovať nadčas,
  • možnosť získať bonus za dobre vykonanú prácu,
  • strava a pitný režim zabezpečené,
  • firemné večierky a športové aktivity pre zamestnancov,
  • rodinná, priateľská atmosféra a vzťahy s vedením ako aj so zákazníkmi.

Ak ťa ponuka zaujala, pošli nám svoj životopis a fotografiu.

Ďakujeme za záujem všetkým, ktorí sa o danú pozíciu budú uchádzať, no vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

Nie je potrebná prax, stačí nám tvoja ochota.

  • zodpovednosť a pozitívny prístup k práci,
  • aktivita a energia,
  • dochvíľnosť,
  • pro-zákaznícky prístup,
  • uvoľnená, milá komunikácia.

Spaghetti Leviathan – to nie je len kvalitné jedlo, ale svojím spôsobom aj revolúcia v gastronómii. Používame kvalitné suroviny, jedlá pripravujeme každý deň priamo u nás a polotovar v našej kuchyni nenájdete. Vynikajúce talianske jedlá vám podávame rýchlosťou blesku a na čerstvosť sme pedanti.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dominik Kandra
Tel.: +421919237102
E-mail: poslať životopis
ID: 4834198  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac