Predavačka - Komjatice

Letmann, s.r.o.

Miesto práce
MDŽ 24, 94201 Šurany, Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
info pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

predaj tovaru zákazníkovi - sortiment : denná tlač, časopisy, cigarety, tabakové výrobky, cukrovinky, alko a nealko nápoje, obsluha teminálu Tipos, pobočka stávkovej kancelárie Niké - Nikinka - prevádzka sa nachádza priamo na vlakovej stanici a v blízkosti autobusovej zastávky v obci Komjatice / dobré vlakové a autobusové spoje zo smeru NZ aj NR /

Prevádzka sa nachádza priamo na vlakovej stanici a v blízkosti autobusovej zastávky v obci Komjatice / dobré vlakové a autobusové spoje / . Nutný osobný pohovor, kde budú poskytnuté všetky informácie .

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

29.9.2016 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

zodpovednosť, komunikatívnosť, lojálnosť, ochota a chuť pracovať

Spoločnosť zaoberajúca sa prevádzkovaním maloobchodných prevádzok.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

MDŽ 24
94201 Šurany

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2646439   Dátum zverejnenia: 16.9.2016