Veliteľ závodného hasičského zboru spoločnosti Letisko Sliač a.s. (Záchranná hasičská služba spoločnosti Letisko Sliač a.s.)

Letisko Sliač, a.s.

Miesto práce
Letisko Sliač, 962 31 Sliač, Banskobystrický kraj
Termín nástupu
01.05.2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do okruhu pôsobností, činností a zodpovednosti Veliteľa závodného hasičského zboru spoločnosti Letisko Sliač a.s. patrí:
a) v zmysle vnútorných predpisov spoločnosti a osobitných predpisov zodpovedá za organizovanie zásahov pri leteckých nehodách, ropných haváriách a pri vzniku požiaru,
b) zabezpečuje a organizuje záchranu osôb pri mimoriadnej leteckej udalosti,
c) zodpovedá za prípravu informácií dlhodobého charakteru na publikovanie, ktoré sa týkajú ZHS,
d) zodpovedá za školenia a výcvik hasičov - záchranárov, overovanie ich teoretických znalostí a praktických zručností,
e) určuje obsah zdokonaľovacej prípravy hasičov - záchranárov,
f) zodpovedá za neustálu schopnosť techniky a zamestnancov ZHS v prípade potreby ostrého zásahu v zmysle osobitného predpisu,
g) organizuje a zodpovedá za riadenie všetkých služieb, ktoré ZHS poskytuje,
h) zodpovedá za riadne vedenie predpísanej evidencie pre ZHS,

Informácie o výberovom konaní

Na osobné pohovory budú pozvaní iba vybraní uchádzači.
Za Váš záujem vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

hasič, záchranár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

3

- základná príprava zamestn. hasičských jednotiek v zmysle § 16, Vyhláška Ministerstva vnútra č. 611/2006
- špeciálna príprava veliteľov závodných hasičských zborov v zmysle § 18, Vyhláška Ministerstva vnútra č. 611/2006
- oprávnenie na obsluhu ručnej motorovej píly a rozbrusovačky
- platné psychologické vyšetrenie vodičov vozidiel s právom prednostnej jazdy (alebo predpoklad pre úspešné absolvovanie)
- čistý výpis z registra trestov

Prevádzkovateľ medzinárodného letiska.
Zabezpečovanie služieb cestujúcej verejnosti a leteckým spoločnostiam v oblasti nepravidelnej leteckej dopravy.
- vybavenie cestujúcich, batožín a nákladu
- vybavenie lietadiel osobných, nákladných, športových, špec. a iných
- dodávka leteckých pohonných hmôt do lietadiel
- prevádzka a údržba letiskovej infraštruktúry
- bezpečnostná ochrana letiska
- záchranná a hasičská služba

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2032774  Dátum zverejnenia: 2.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou