Zamestnanec bezpečnosti na letisku

Letisko M.R.Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS)

Miesto práce
Letisko M. R. Štefánika (BTS), Ivanská cesta, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 045 EUR/mesiac+ príplatky za víkendy, sviatky a nočné zmeny, úprava mzdy po zaškolení a ďalšie formy odmeňovania v zmysle interných predpisov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Letisko M. R. Štefánika – Airport Bratislava, a.s. (BTS) hľadá vhodného kandidáta na pracovnú pozíciu “Zamestnanec bezpečnosti na letisku”. Ak máte chuť pracovať v atraktívnom leteckom prostredí, máte skúsenosti s SBS prácou, ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou a chuť zdokonaľovať sa, pridajte sa do nášho tímu. Vašou náplňou práce bude:

• Príprava cestujúcich, personálu a osôb tretích subjektov na detekčnú kontrolu
• Vykonávanie detekčnej kontroly osôb, vecí a tovaru
• Vykonávanie bezpečnostnej kontroly motorových vozidiel, mobilných mechanizačných prostriedkov, dodávok tovaru, jedál a nápojov na vstupných bodoch pri vjazde do vyhradených bezpečnostných priestorov
Držiteľ preukazu SBS a zbrojného preukazu:
• Zabezpečovanie na vstupných bodoch vstupno-výstupného režimu do vyhradených bezpečnostných priestorov a vykonávanie jeho monitorovania
• Vykonávanie ochrany hranice medzi plochami na hrane verejného priestoru a letovej časti letiska a areálu letiska
• Vykonávanie hliadkovej činnosti vo verejných priestoroch letiska mimo priestorov terminálu
• Vykonávanie stálej strážnej služby a fyzickej ochrany letiska ako strategického objektu a majetku letiska v rozsahu príslušnej legislatívy týkajúcej sa prevádzkovania súkromných bezpečnostných služieb

• Mzdové zvýhodnenia podľa Zákonníka práce za prácu počas víkendov, sviatkov a prácu v noci
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Parkovanie a posilňovňa pre zamestnancov zdarma
• Možnosť ďalšieho odmeňovania
• Referenčný bonus pri odporučení vhodného kandidáta
• Odmeny pri životných a pracovných jubileách
• Atraktívne a zaujímavé pracovné prostredie
• Výborný pracovný kolektív, ľudský a ústretový prístup

Kontaktovať a pozývať na osobný pohovor budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú požadované kritériá. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

• Ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou
• Základná znalosť anglického jazyka
• Ochota a spôsobilosť pracovať na zmeny, práca prevažne v stoji
• Dobrý farbocit pre prácu so zobrazovacími jednotkami RTG zariadení
• Preukaz odbornej spôsobilosti na prácu v SBS výhodou
• Zbrojný preukaz skupiny C výhodou
• Vysoká miera odolnosti voči stresu
• Bezúhonnosť a spoľahlivosť

Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS) je akciovou spoločnosťou s účasťou štátu, ktorá vznikla na základe zákona o letiskových spoločnostiach.
Medzi jej hlavné činnosti patrí prevádzkovanie letiska, ktoré zahŕňa okrem iného predaj služieb leteckým prepravcom, poskytovanie služieb na vybavenie cestujúcich a nákladu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Andrea Gondeková
E-mail: poslať životopis
ID: 4811760  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 045 EUR/mesiac